Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2011, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu: ben sabit müzik eklemek istiyorum...!!!!

ya arkadaşlar. ben siteye müzik eklemek istiyorum ama diğer sayfalara gecincede hiç kesilmesin. siteye girincede otomotikmen calsın bu mümkünmü? css tasarımı kullanıyorum...
Mesaj08.07.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç böyle bişey görmedim mümkün değil sanırım
Mesaj08.07.2011, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

CSS bir şey değiştirmez. HTML kodlamada bu istediğin yapılamaz. Belki java-script ile yapılabilir. Bunca zamandır incelediğim scriptlerde böyle bir şey dikkatimi çekmedi. Bilemiyorum, bir bilirkişiye sormak lazım.
Mesaj08.07.2011, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba; Bu özellik " bedava-sitem " ekstralarında mevcuttur.
Ekstralar > Ekstrayı Ekle > Arkaplan Müziği ...
Bu bölümde ise dinletmek istediğiniz müziği,
herhangi bir upload sitesine upload edip, URL 'sini " URL " kısmına yapıştırmaktır...
İyi Forumlar.
Mesaj11.07.2011, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopic yazmış:
Merhaba; Bu özellik " bedava-sitem " ekstralarında mevcuttur.
Ekstralar > Ekstrayı Ekle > Arkaplan Müziği ...
Bu bölümde ise dinletmek istediğiniz müziği,
herhangi bir upload sitesine upload edip, URL 'sini " URL " kısmına yapıştırmaktır...
İyi Forumlar.

HAYIR OLMUYOR. ONU BİLİYORUM BAŞKA SAYFALARA GECİNCE KESİLİYOR VE TEKRAR BAŞA DÖNÜYOR...Sad
Mesaj13.07.2011, 05:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar araştırdım böyle bir paylaşım buldum ama anlamadım birşey anlayan varsa yardım etsin lütfen...

Kod:
Eğer kısa bir müzikse sürekli tekrar etmesini istiyorsanız <bgsound src="müzik.wav" loop="-1"> kodunu kullanın Şarkının kaç defa tekrar edeceğini belirlemek için loop="-1" yerine tekrarlamasını istediğiniz kodu yazın.

Eğer ki 2. anladığım gibi ise linkler tıklandığında sayfa değişir bunu engellemek için sitenizde frame kullanmanız lazım kodunu yazdım sizin için

<html>

<head>
<title></title>
</head>

<frameset rows="100%,1">
<frame name="ana" src="AnaSayfanız.html" scrolling="no">
<frame name="altbilgi" scrolling="no" noresize target="ana" src="MuzikSayfaniz.html">
<noframes>
<body>

<p>Burası tarayıcı frame özeliğini desteklemez ise kullanıcıya göstereceği sayfadır.
Genelde tarayıcınız frame özelliğini desteklememktedir yazar.
</p>

</body>
</noframes>
</frameset>

</html>
Mesaj04.08.2011, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu: war

böyle birşey var,forumda görmüştüm arayın,sayfaları ana sayfa yerine başka birşey yapıyosun,tıkladığında belirtilen kısım(sayfa) değişiyor menu ve tasarım olduğu gibi kalıyor.player kodunu değişmeyen kısma ekliyceksin.forumda war ama baya oldu göreli bulmak mesele bende denemiştim olmuştu
Mesaj04.08.2011, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tüm sayfaların içeriğini 1 sayfaya eklemeniz gerek (siteyi çok yavaşlatır)
Mesaj11.08.2011, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Vermek Yasak Mı Puhahahahaha

Önceki mesajları göster: