Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2011, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Site İçi Linkler

Arkadaşlar, ben şöyle bir kod arıyorum. Aradım ama bulamadım, belki doğru kelimeleri kullanmıyordurum.

Diyelim ki araba ile ilgili bir sayfam var. Ve sitemde nerede "araba" kelimesi geçiyorsa bu sayfama giden bir köprü eklenmesini istiyorum o kelimeye. Böyle bir kod olduğunu hatırlıyorum. Ama bulamadım. Bilen var mı?
Mesaj11.07.2011, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef Böyle Bir Kod Oldugunu Sanmıyorum

Ancak Kendiniz Yapabilirsiniz
Mesaj12.07.2011, 01:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende çok aradım onu. Güzelde bir kod ama bence o Google Adsense gibi bir yere kaydolup yapılıyor.
Mesaj12.07.2011, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizcagindemirci yazmış:
Bende çok aradım onu. Güzelde bir kod ama bence o Google Adsense gibi bir yere kaydolup yapılıyor.
ama google kendi reklamlarına köprü veriyor. Ben kendi sitem içinde istiyorum.
Mesaj12.07.2011, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazıya ancak kendiniz link verirsiniz herhalde
Mesaj12.07.2011, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu: link

Bu mümkün.Sitenizin hangi sayfasında o kelime geçiyorsa ,cümle içinde o kelimeyle ilgili sayfaya yönlendirme (link) yapacaksınız.Eğer yönlenilen sayfa menüde görünmiyecekse CSS tema gerekir.
Mesaj12.07.2011, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: link

amasragezi yazmış:
Bu mümkün.Sitenizin hangi sayfasında o kelime geçiyorsa ,cümle içinde o kelimeyle ilgili sayfaya yönlendirme (link) yapacaksınız.Eğer yönlenilen sayfa menüde görünmiyecekse CSS tema gerekir.
Köprü kurmayı biliyorum. Bunu biliyorum ama bunu manuel şekilde değil otomatik bir şekilde yapabileceğim bir kod arıyorum.
Mesaj12.07.2011, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: link

amasragezi yazmış:
Köprü kurmayı biliyorum. Bunu biliyorum ama bunu manuel şekilde değil otomatik bir şekilde yapabileceğim bir kod arıyorum.
Mesaj12.07.2011, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.gg' de böyle bir şeye daha önce hiç rastlamadım.
Mesaj13.07.2011, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş böyle bir olay zannetmiyorum ki olsun.
benim sitemde olduğu gibi (reklam amaçlı değil bilgilendirme amaçlıdır - pek çok sitede var) site içi arama motoru oluşturabilirsin.
Sitende arama yapıldığında ilgili kelimeler sitenin içindeki search sayfasında görüntülenir.Ancak böyle olur diye düşünüyorum ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj13.07.2011, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet site içi arama bu sorununu çözecektir..
Mesaj13.07.2011, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim site içi arama motorum var ve her an görünür durumda. Ama ben ziyaretçi arama yapmadan ona tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Hem çapraz linklerle arlarında bağlantı kurarım sayfalarımın arasında Smile
Önceki mesajları göster: