Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.07.2011, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu: yeter silin şu siteleri

yeter arkadaşlar site açıcam bi isim yazıyom bakıyom isim var bir tarayıcıdan aratıyom bakıyom site bomboş adam açmış bırakmış.Burdan bedava sitem yetkililerine sesleniyorum lütfen şu siteleri kaldırın yoksa bir çok üyenizi kaybediceksiniz mesala ben blogcuya doğru ilerliyorum Smile gereği inşallah kısa bir zamanda yapılır.
Mesaj13.07.2011, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitemin anlaşılmaz omasından siteler boş oluyo üye oluyolar nası düzenlicez nası kurcaz bilmiyolar
giriş yapmayı akı edemiyolar
Mesaj13.07.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

grandface yazmış:
bedava-sitemin anlaşılmaz omasından siteler boş oluyo üye oluyolar nası düzenlicez nası kurcaz bilmiyolar

Bence Bedava-Sitem hiç anlaşılmaz değil kullanımı oldukça basit
Mesaj13.07.2011, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuntutsagi yazmış:
grandface yazmış:

Bence Bedava-Sitem hiç anlaşılmaz değil kullanımı oldukça basit

katılıyorum. ama gercekten öyle bir cok site başı boş bırakılmış...
Mesaj13.07.2011, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

grandface yazmış:

kardeşim bedava sitemin neresi karışık tek yapcağın bölümü açıp bişeyler yazmak bunu neresinde zorluk var bir iki tıklamayıda yapamıyacaksa kullanıcı hiç pc ye girmesin en iyisi
Mesaj13.07.2011, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod bilmeyenler var.Son kaydolan kullanıcımız yazan bölüm varya.Ordan onlara yardım edebilirsiniz.
Önceki mesajları göster: