Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: ddos saldırılarının nasıl yapıldığını bilmek isteyenler

evet arkadaşlar hep moderatörler adminler vs. vs. ddos saldırıları ile tr.gg sitelerinin geçici servis dışı olduğunu söylediler peki bu saldırı nasıl yapılır

anlatmaya kalksam çok uzun sürer öyüzden ddos saldırısı yapan ve tr.gg siterini%100 2 dk içinde servis dişi yapan basit bir program üzerine deyinicem

şunu söyleyeyim sakın bu işi yapmayın yasal suçları var ağır para cezası vee 4 sıldan hapisle başlıyor doğacak sorunlar tamamen sizin sorumluluğunuzdur

evet şimdi başlayalım anti-rus v3.0 programını indiriniz kurluma gerek yok hedef siteyi yazın zaten içinde kullanım klavuzu var programın içinde bu programı internetten bedava ful sürümünü heryerde bulabilirsiniz bak uyarıyorum doğabilecek bütün sorunlar benim değil sizin sorumluluğunuzdur ve bu işi yapıyorsanız yasayı çiğnemeyi göre almışsınız demektir benim tavsiyem asla bu işleri yapmayın sadece bilgilendirmek için açtım konuyu daha detaylı nasıl yapılacağını tam nasıl çökertileceğini bilmek isteyenler faruk_1356( at )hotmail.com e-mailine posta atsınlar geniş geniş anlatırım tekrar söylüyorum doğabilecek sorunlar benim sorumluluğum değildir sadece bilgilendirmek için açtım bu konuyu
Mesaj13.07.2011, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım tr.gg siteleri 2 dk içinde öyle basit programlarla hasar görmez. belliki saldırıyı yapanlar uzman sistem mühendisleriydi. çünkü bs sistemi oldukça güçlü bir sistem
Mesaj01.08.2011, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunvurusu yazmış:
arkadaşım tr.gg siteleri 2 dk içinde öyle basit programlarla hasar görmez. çünkü bs sistemi oldukça güçlü bir sistem

Arkadaşa katılıyorum ama bu işi yapmak için mühendisliğe gerek yok.Bir programlada yapılmaz.Bu kadar kolay olsaydı güvenlik denen olaya gerek kalmazdı.Bedava-sitemin serverları tek bir programlamı kilitlenecek Very Happy
Önceki mesajları göster: