Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2011, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Ve İlk Site Ziyaretçi Hit Rekoru Sitemize Hayırlı Olsun !

Bugun 134 Ziyaretçi (700 klik) kişi buradaydı!

Hayırlı Olsun !!!
Mesaj14.07.2011, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır olsun başarılar dilerim.
Mesaj14.07.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

berkant-kisisel yazmış:
Hayır olsun başarılar dilerim.

Teşekkür Ederim Sizede Başarılar Dilerim...
Mesaj14.07.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlı olsun kardeşim =)
Mesaj14.07.2011, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
hayırlı olsun kardeşim =)

Saolasın Kardeşim..
Mesaj14.07.2011, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kişisel başlık açmak yasaktır Wink
Mesaj14.07.2011, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrim-fan yazmış:

Ayıptır Söylemesi Ama Daha Önceden Seni Hiç Moderatör Bilmiyordum Hayırlı Olsun,Gerekli Müdaheleyi Mod Lar Yapar Lütfen Siz Karışmayın,Yorum Yapacaklar Yapsın Yapmayacaklar Baksın...
Mesaj14.07.2011, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site Tanıtımın da bu başlıkları açabilirsiniz. Bu başlık altında Kişisel konu açılamaz.
Mesaj14.07.2011, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifeye yazmış:
Site Tanıtımın da bu başlıkları açabilirsiniz. Bu başlık altında Kişisel konu açılamaz.

O Zaman SERBEST BÖLGE Adı Niye Veriyorlar ?
Mesaj14.07.2011, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

mikrovizyon yazmış:
devrim-fan yazmış:

Ayıptır Söylemesi Ama Daha Önceden Seni Hiç Moderatör Bilmiyordum Hayırlı Olsun,Gerekli Müdaheleyi Mod Lar Yapar Lütfen Siz Karışmayın,Yorum Yapacaklar Yapsın Yapmayacaklar Baksın...

Sert çıkma kardeşim.. Sadece uyardı ve bence haklı.. Kişisel Başlık açarak sadece konu kalabalığı üretiyorsunuz.. Wink Yinede BAŞARILAR...
Mesaj14.07.2011, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-blog yazmış:
mikrovizyon yazmış:
devrim-fan yazmış:

Sert çıkma kardeşim.. Sadece uyardı ve bence haklı.. Kişisel Başlık açarak sadece konu kalabalığı üretiyorsunuz.. Wink Yinede BAŞARILAR...

Ben O Zaman Hiç Bir Şey Paylaşmıyacak Mıyım ? 4 Yıldır B-S Deyim Bu Kadar Saçma Şeyler Hayatımda Görmedim Wink
Mesaj14.07.2011, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

mikrovizyon yazmış:
bs-blog yazmış:
mikrovizyon yazmış:
devrim-fan yazmış:

Ben O Zaman Hiç Bir Şey Paylaşmıyacak Mıyım ? 4 Yıldır B-S Deyim Bu Kadar Saçma Şeyler Hayatımda Görmedim Wink

Bak biz burda kimseyi zorla tutmuyoruz dostum.. Buyur.. Bencede saçma olabilir ama ne kadar saçma olursa olsun kural kuraldır ve uymak gerekir...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=143090

Mesaj14.07.2011, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-blog yazmış:
mikrovizyon yazmış:
bs-blog yazmış:
mikrovizyon yazmış:
devrim-fan yazmış:

Bak biz burda kimseyi zorla tutmuyoruz dostum.. Buyur.. Bencede saçma olabilir ama ne kadar saçma olursa olsun kural kuraldır ve uymak gerekir...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=143090

Ben Kaç Yıldır Burdayım Dostum Sen Beni Zaten Zorla Tutamassın Ben Severek Yaptığım Bi İşi Ne Saçma Nedenler Yüzünde Ne De Hiçe Almıyacağım Kişiler Yüzünden Bırakmam...

Neyse Konuyu Uzatmayalım Dediğim Gibi Gerekli Müdaaleyi Mod Lar Yapar Blog Dediğin Gibi Kimseyi Zorla Tutmuyoruz...
Mesaj14.07.2011, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

mikrovizyon yazmış:
lifeye yazmış:

O Zaman SERBEST BÖLGE Adı Niye Veriyorlar ?

Bakın ben sadece uyarıyorum beni bağlamaz forumun neresinde istersen orda başlık konu aç benim hiç umrumda değil ama ben sadece seni uyarıyorum açarsan bedava-sitem.com kurallarını ihlal etmiş olursun önce forumdan ban yersin daha sonra bu işlere tekrar devam edersen siten silinir.

Serbest Bölgede Başlık Açmak İçin Kurallar Bunlar incele bi zahmet

Arrow Futbol , Basketbol v.b Spor dalları ile ilgili başlık açmak

Arrow Forum oyunu v.b cıvık başlıklarla dolu başlık açmak

Arrow Dolaylı yoldan veya doğrunda site reklamı yapan başlıklar açmak

Arrow Kişisel başlık açmak

Arrow Genel problem içerikli başlıklar ilgili yerlere... , bu bölümde açmak

Arrow Siyasi yorumlara, tartışmalara yol açacak başlıklar açmak

yasaktır!!

Arrow Gereksiz Başlık açmak yasaktır..

Mesaj14.07.2011, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrim-fan yazmış:

+ ping atarak 5 yaşındaki çocukta yapar bunu.. (sizler gibilerin yaşıtları olabilir yani)