Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2011, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Bunları biliyor musunuz?

Arrow Sadece 1 metal içecek kutusunun geri dönüşümünden elde edilen enerji ile 100 Watt’lık bir ampul 20 saat çalıştırılır.

Arrow Geri dönüştürülen 1 ton cam atık ile 100 litre petrol tasarrufu sağlanır.

Arrow Geri dönüştürülen 1 ton kağıt/karton atık ile 17 ağacın hayatı kurtulur.

Arrow Plastik ambalaj ve atıklarının geri dönüşümünden, elyaf içeren tekstil ürünleri, atık su boruları ve marley gibi malzemeler üretilir.

Arrow Kompozit ambalaj atıklarının geri dönüşümünden, karton koliler, yalıtım malzemeleri ve mobilya gibi ürünler üretilir.

Bunları biliyor muydunuz?
Mesaj19.07.2011, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru hatta Galatasaray'ın sarı forması pet şişelerden üretiliyormuş aynı şekilde Barcelona forması da öyleymiş
Mesaj19.07.2011, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha Kim Bilir Nelerden Ne Tasarruf Edilicek Şeyler var ama bunu uygulamak önemli...

oyuntutsagi yazmış:
Doğru hatta Galatasaray'ın sarı forması pet şişelerden üretiliyormuş aynı şekilde Barcelona forması da öyleymiş

öle bişi olcanı sanmıyorum....

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj19.07.2011, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:

Daha Kim Bilir Nelerden Ne Tasarruf Edilicek Şeyler var ama bunu uygulamak önemli...

oyuntutsagi yazmış:

öle bişi olcanı sanmıyorum....

%100 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen üçüncü sarı formada üst kısım maksimum performans ve çevre üzerinde minimum etki amacıyla üretildi. Kumaş yeni bir iplik üretmek üzere eritilen kullanılmış plastik şişelerden üretildi. Her bir formada sekiz plastik şişe kullanıldı.

galatasaray.org
Önceki mesajları göster: