Forum'da ara:
Ara

Bedava Sitem Dergisi'nin 2. Sayısı Çıkmalı mı?
Evet
  50%
[ 16 ]
Hayır
  50%
[ 16 ]
Toplam Oylar : 32

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2011, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Dergisi'nin 2. Sayısı Çıkmalı mı?

Bedava Sitem Dergisi'nin 2. Sayısı için yeni bir ekip kurmak istiyoruz fakat derginin çıkarılmasını istemeyenler var sanırım örneğin zeybekia:
"onca kişinin sitesi silinsin sonrada dergi diyin.. topluluk denilen kavram bir arada olmadıktan sonra ne dergisi.. kendiniz çizin kendiniz gülün eğlenin kendiniz okuyun çok çok meraklıysanız tabi" demiş

Bu yüzden anket açmaya karar verdim oy çokluğuna göre hareket edeceğiz
Mesaj21.07.2011, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ah gençler...Ah emekçiler...Ah işi yarım bırakanlar...

Kötü...

---

ilk sayıyı çıkartmışsınız... ne güzel. az mı uğraşmıştık bu iş için. başarısız olmuştuk her yapışımızda...

Öncelikle tebrik ederim emekçileri...

---
"Eskilerden Röportaj Var..."diye bişey gördüm.
Merak ediyorum eskiler kim?
Gerçekten eskilerle mi röportaj yaptınız?

gittiniz mi cunobag'e.? selin'e? naazimca'ya? ayyildiz'lıya? Hackerfriend'e? mistanbul'a? byqraphix'e? japon-cocuk'a? gerçek emekçilere...emektarlara?

ve adını aklıma getiremediğim ama hepsini zamanında çok sevdiğim 8-10 kişiye daha...

keşke eskilerle röportaj yapsaydınız gerçekten.

---

Ah be işi yarım bırakanlar..."sitem silindi" diye haykıranlar...

haklısınız,byqraphix'de kapalıydı bi süredir. SİLİNMİŞ idi. Açtırdık.
Mücadele ettik.
Küstürüldük...2007'den beridir varım buralarda,belki siz de vardınız yoktunuz hatırlamıyorum. ama geçmiş onca yıl var Bedava-Sitem.Com'da.
4 Yıl. Dile kolay 4 Yıl geçirmişim bedava-sitem'de. çoğu zaman gülmüş,sabahlara kadar chat yapmışım forumdan foruma. zaman zaman delirmişim "BU TASARIM NİYE DAĞILDI ULAN!"diyerek etrafta.

Anılar...Anılar...

Devam ettirin arkadaşlar bu dergiyi,tavsiyemdir size. Biz yapamadık siz yapın harbice.

En azından 3-5 sayısı daha olsun öyle bırakın,ama hatırlayın gerçek Emekçileri'de...

Haydi işiniz rastgele.

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj21.07.2011, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Ah gençler...Ah emekçiler...Ah işi yarım bırakanlar...

Kötü...

---

ilk sayıyı çıkartmışsınız... ne güzel. az mı uğraşmıştık bu iş için. başarısız olmuştuk her yapışımızda...

Öncelikle tebrik ederim emekçileri...

---
"Eskilerden Röportaj Var..."diye bişey gördüm.
Merak ediyorum eskiler kim?
Gerçekten eskilerle mi röportaj yaptınız?

gittiniz mi cunobag'e.? selin'e? naazimca'ya? ayyildiz'lıya? Hackerfriend'e? mistanbul'a? byqraphix'e? japon-cocuk'a? gerçek emekçilere...emektarlara?

ve adını aklıma getiremediğim ama hepsini zamanında çok sevdiğim 8-10 kişiye daha...

keşke eskilerle röportaj yapsaydınız gerçekten.

---

Ah be işi yarım bırakanlar..."sitem silindi" diye haykıranlar...

haklısınız,byqraphix'de kapalıydı bi süredir. SİLİNMİŞ idi. Açtırdık.
Mücadele ettik.
Küstürüldük...2007'den beridir varım buralarda,belki siz de vardınız yoktunuz hatırlamıyorum. ama geçmiş onca yıl var Bedava-Sitem.Com'da.
4 Yıl. Dile kolay 4 Yıl geçirmişim bedava-sitem'de. çoğu zaman gülmüş,sabahlara kadar chat yapmışım forumdan foruma. zaman zaman delirmişim "BU TASARIM NİYE DAĞILDI ULAN!"diyerek etrafta.

Anılar...Anılar...

Devam ettirin arkadaşlar bu dergiyi,tavsiyemdir size. Biz yapamadık siz yapın harbice.

En azından 3-5 sayısı daha olsun öyle bırakın,ama hatırlayın gerçek Emekçileri'de...

Haydi işiniz rastgele.

Ben de öyle diyorum fakat istemeyen de çok kişi var kararsız kaldım şu anda 7ye 10
Mesaj21.07.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle bu konu benden habersiz açılmış. Bunun için senle sonra konuşacağız Ertuğ. Very Happy Madem bir kere açıldı ben de açıklama yapayım. Öncelikle dergi takımı dağılmış durumda. Dergiye yeterli önem verilmedi. Ben de acele etmedim açıkçası. Bunun nedeni ise forumdaki konuya yeteri kadar önem gösterilmemesiydi. Bu kadar emek bu kadar çaba boşa gitmesini istemedim. Ben bu projeyi tekrar hayata geçirmeyi başardım. Ama benden çok takım dergiyi sahiplendi. Sizler sahiplendiniz. İşte bizim için önemli olan buydu ama neden çıktıktan sonra ilgi olmadı bu kadar. Neden bu kadar az yorum yapıldı bu gerçekten düşündürücü.

İlk dergide hatalarımız olmuştur elbette. Deneyimsizdik hepimiz. Ama bu bizi caydırmadı. Bir kere yapacağına inanınca insan yapıyor. İkinci sayı için oldukça düşündüm. Belirli özellikler getirecektik dergiye. Mesela internetten okunabilecekti. İndirmek isteyen indirecekti. Süpriz röportaj vardı en önemlisi. Siz bu kişiyi normal kullanıcı zannederken kimin aklına gelirdi bu kişinin Support(Hakan Bey) olduğu. İlk sayıda çıkacaktı aslında ama sorulardan bazılarını çıkarmamızı istedi Hakan Bey. Ayrıca soruların cevapları Hakan Bey'in yoğunluğundan dolayı geç geldi. İşte size bunu süpriz yapacaktık. Ama düzenin bu kadar bozulduğu, konulara ilginin bu kadar az olduğu bir forumda bende açıkçası şu anki durumda dergiyi çıkarmayı düşünmüyorum. Anket sonucu göre hareket edeceğiz elbette.

Şimdi yazılarımı sonlandırırken bizi destekleyen herkese teşekkürler. Smile
Mesaj21.07.2011, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dergi dağılıyor diyorsun yeniden toparlamak senin elinde hep profesyonellere ihtiyaç duyuyorsunuz bence en büyük hata burada biraz acemilerede yer verilse dergide hem onlar gelişir hemde dergi dağılıyor deseniz yerine yenilere gelceğini inaniyorum.Ayrıca forumda az ilgi oldu diyorsun neredeyse herkes kendi sitesine (Tr.Gg) açıklamalarında forum öldü diyor. -,-

Evet sana hak veriyorum indirmeli olmasaydı çoğu kişi okuyabilirdi fakat ilk sayı böyle oldu diye diğerleride böyle olucak değil bence açmalısın milletin ağzıyla her şey olmuyor ayrıca sayı ilerledikçe takipçin çok olucağına inaniyorum.Bir çok hangi dergide satış patlaması olmuş burada tavsir etmek istediğim yorum patlaması Mr. Green

[/b]
Mesaj21.07.2011, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede 2.sayısı çıkmalı bende yardım etmek isterim ne gerekirse öm ile söyleyebilirsiniz.
Mesaj21.07.2011, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

08oyun yazmış:
bencede 2.sayısı çıkmalı bende yardım etmek isterim ne gerekirse öm ile söyleyebilirsiniz.

Verdiğin destek için teşekkürler çıkacak galiba herkes gaz veriyo Very Happy
Mesaj21.07.2011, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuntutsagi yazmış:
08oyun yazmış:

Verdiğin destek için teşekkürler çıkacak galiba herkes gaz veriyo Very Happy

sen çıkmasını istemeyenleri boşver,

çıkmasını isteyenler ile de güzel bir dergi yapılır. Very Happy

Mesaj21.07.2011, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dergi bu saatten sonra olmaz ha illa yapıcaz diyosanız Hakan Bey'e Mesaj Atın .. Görüşmelerimizi Biz Böyle Yaptık ..
Benim Fikrim Haftalık veya Aylık Sabit Köşe yazıları yayınlanmalı ..
Mesaj22.07.2011, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Ayrılmadım Burdayım Smile Ayrıca Derginin destek görüp görmemesi önemli değilki önemli olan emek harcamamız. Ayrıyeten oylamaya göre 12 kişi istememiş. Nedenini öğrenebilirmiyim acaba ?

Bygraphix çok güzel yazmışsınız ağzınıza sağlık
Mesaj22.07.2011, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence dergi çıksın.
Mesaj22.07.2011, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence böyle olucaksa hiç çıkmasın...Bakın yanlış anlamayın bende çıkmasını isterim fakat böyle ekip toplanıp bir çok üyeyi heveslendirip...
Siteleri silindi diye diğer ekibi ve üyeleri yarıda bırakmak çok kötü birşey

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj22.07.2011, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence dergi çıkmalı işlerim olmasa yardım ederdim anca aksam 6-7 gibi bilgisayar basına geçiyorum oda zar zor ama istersen yardımcı da olmaya çalışırım Question

Mesaj22.07.2011, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
bence dergi çıkmalı işlerim olmasa yardım ederdim anca aksam 6-7 gibi bilgisayar basına geçiyorum oda zar zor ama istersen yardımcı da olmaya çalışırım Question
Semih abi üstün ps bilgilerinden yararlanmak isteriz yani Very Happy
Mesaj22.07.2011, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
energy26 yazmış:
Semih abi üstün ps bilgilerinden yararlanmak isteriz yani Very Happy

üstün ps bilgileri mi ?photoshop tan anlasam profösör olurum Smile

Önceki mesajları göster: