Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2011, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Sitem Tarayıcılara Uygun dEğil :S

Merhaba Arkadaşlar Benim Sitemin Tasarımı Sadece Exprorlerde Düzgün gözüküyo Diğer Tarayııclarda Hep Bölünmüş Olarak Gözüküyor Yardım edebilecek Varmı :S

Site Bu.

http://kod-archive.tr.gg/
Mesaj25.07.2011, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımdan kaynaklıdır ya tasarımı değiştir yada sitenin altına internet exporer da düzgün görünür gibi bir uyarı filan koy.
Mesaj25.07.2011, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımdan kaynaklanıyor büyük ihtimalle tasarımı değiştirmeniz lazım 3 tarayıcıdan baktım 3 dede aynı yamuk gösteriyor .
Mesaj25.07.2011, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım kodları hatalı başka dene yada yap başarılar
Mesaj25.07.2011, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence tasarımı kodlarken bir hata yapılmış olabilir çünkü dw ile başka siteye ekleyince başka görüne biliyor Wink örneğin siz cols dan bir çubuğu menü alanını başına koyarsınız f12 ile baktığınızda menü alanının ortasında sizde içerik alanının sonuna koyup bakarsınız menü alanın başında Mr. Green Mr. Green bu şekilde ayarlayabilirsiniz Rolling Eyes tabi siteniz her tarayıcıda mütiş görünecek diye birşey yok ama bilgisayarımda bakmadığım tarayıcı kalmadı hepsinde aynı Rolling Eyes
Mesaj25.07.2011, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

yha tasarımda bi sorun yok sadece exprorler tarayıcısında düzgün görünüyor diğer bütün tarayıcılarda bozuk gözüküyor napmam lazım :S tasarımı değiştir diye öneri yapanlara tasarım verin değiştirelim Very Happy
Mesaj25.07.2011, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

cmpunkn yazmış:
yha tasarımda bi sorun yok sadece exprorler tarayıcısında düzgün görünüyor diğer bütün tarayıcılarda bozuk gözüküyor napmam lazım :S tasarımı değiştir diye öneri yapanlara tasarım verin değiştirelim Very Happy

bende tüm tasarıcılarda bozuk görünüyor tasarımın değiştirilmesi şart bir şeydir böyle durumlarda.
Mesaj25.07.2011, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim53 yazmış:
cmpunkn yazmış:

bende tüm tasarıcılarda bozuk görünüyor tasarımın değiştirilmesi şart bir şeydir böyle durumlarda.

hım :S :S ebnde öle değil ama değiştiricem mecbur nabak :S ben css tasarım cşizdim kodlamayı biilmiyom konunun yeri neresi oraya konu acam biir yardım etsin Smile
Mesaj25.07.2011, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başlıktan kodlatabilirsiniz. Wink
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=895069#895069
Mesaj25.07.2011, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

cmpunkn yazmış:
paylasim53 yazmış:
cmpunkn yazmış:

hım :S :S ebnde öle değil ama değiştiricem mecbur nabak :S ben css tasarım cşizdim kodlamayı biilmiyom konunun yeri neresi oraya konu acam biir yardım etsin Smile

bende kodlamayı bilmiom keşke bilsem .
Mesaj25.07.2011, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

cmpunkn yazmış:
paylasim53 yazmış:
cmpunkn yazmış:

bende kodlamayı bilmiom keşke bilsem .
Mesaj25.07.2011, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:

Aga görmüyoonmu kimse kodlamıyo yazmdım zaten oraya :S :S kimse kodlamıyo