Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2011, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu: ALEXA 6.487 ne yapmalıyım ???

meraba. sitem ile neredeyse hiç ilgilenmedim. hiçbirşey yapmadım. hem hazırlarken hem de sonradan. bugün bi alexa sına bakayım dedim. 6487! şok oldum. çünkü aylardır özgün içerik eklediğim diğer sitelerimin alexa sı bile 20 milyonlarda!

sizce ben buna ne yapmalıyım. bu siteyi değerlendirmek istiyorum. siteye neler ekleyebilirim.

cevaplarınızı bekliyorum.
Mesaj26.07.2011, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

O alexa sıralaması sizin değil Bedava Sitemin Sıralaması Mr. Green Sub domain türünden sitelerimiz olduğuğ için sizin değeriniz değil Smile
Mesaj26.07.2011, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama blogger, wordpress sitelerinin alexa sı farklı oluyor
Mesaj26.07.2011, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-ingilizce yazmış:

şuanda tr.gg desiniz onları bilmem ama tüm tr.gg sitelerinin alexa'sı 6487 dır.
daha doğrusu tr.gg sitelerenin değilde bedava-sitem in alexa sı 6487 dir
daha iyi anlamnız için böyle anlatayım siz şimdi www.siteniz.com/iletisim.htm adlı sayfanızı alexa ölçme yerine yazdınız 6356 alexa verdi diyelim siz aynı sitenin www.siteniz.com/anasayfa.htm sayfasını ölçseniz yine 6356 verir değilmi bunuda öyle düşünün bizde bedava-sitem in açtığı sayfalar gibiyiz Wink
Mesaj26.07.2011, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-ingilizce yazmış:

evet onlar kendi siteleri... Ama bizim sitelerimiz b-s üzerine kurulu ondan dolayı .tr.gg sitelerinin alexsa sıralaması yok Smile