Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2011, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu: BS Reklamına Uyumlu Yeni Tasarım - Sade Ve Süper Görseller

sanal-ingilizce kurulduğu günden beri (1 nisan 2010) yapmadığını yaptı. CSS tasarıma geçti. Şu an tasarım yenileniyor. içerik hazır ancak çok yakında içerikler yayına alınacak.

sanal-ingilizce ye ne ekleyebilirim. tasarımda nasıl değişiklikler yapabilirim. bu konuda yardımcı olursanız sanal-ingilizce çok daha iyi bir şekilde yayına girer.

sakın içerik yok tasarım bitmemiş vb şeyler söylemeyin. siteye girmeden değerlendirmede yapmayın Wink
Mesaj27.07.2011, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncelleme: uygulamalar sayfası ve buna bağlı bölümler ile vocabulary sayfalarım tamamlanmıştır. bu bölümleride değerlendirebilirsiniz. ayrıca bs reklamını sorun etmeye gerek yok. tasarım bs reklamına göre düzenlendi.
Mesaj27.07.2011, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

-siteye girmeden tasarım ve içerk yok diye yorum yapmayın demişin
-kardeş sitene girdim tasarımını gördüm ama içerik göremedim
-neyin değerlendirilmesini istiyosun ?

Mesaj28.07.2011, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

arsivimm yazmış:
-siteye girmeden tasarım ve içerk yok diye yorum yapmayın demişin
-kardeş sitene girdim tasarımını gördüm ama içerik göremedim
-neyin değerlendirilmesini istiyosun ?

ikinci yeri okuduysan belli bir içerik ekledim. oraları değerlendirin dedim.

ve birinye bölümdeki şu yazıyı okusaydın anlayabilirdin. sanal-ingilizce ye ne ekleyebilirim. tasarımda nasıl değişiklikler yapabilirim. bu konuda yardımcı olursanız sanal-ingilizce çok daha iyi bir şekilde yayına girer.
Mesaj29.07.2011, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

o kadarda süper değil
Mesaj29.07.2011, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler. sizce daha güzel olması için ne yapmalıyım.
Mesaj29.07.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarim geliştirilebilir fakat kodlamasi şahane Wink
Mesaj29.07.2011, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım içerik 10/ 0

başarılar Wink

Mesaj29.07.2011, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir sidebar işi hallediyor güzel olmuş Mr. Green
Mesaj29.07.2011, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

system sen varya hic iyi juri olamassin butun degerlendirmelerine baktim cok acimassin Very Happy

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj29.07.2011, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgidoluyuz yazmış:
system sen varya hic iyi juri olamassin butun degerlendirmelerine baktim cok acimassin Very Happy

bence acımasız değil emeğe saygısı yok
Mesaj29.07.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu yazmış:
Tasarim geliştirilebilir fakat kodlamasi şahane Wink

tasarıma çok önem vermiyorum. kullanışlı olması yeterli. BS Reklamına tamamen uyumlu yaptım.

@systemwarez teşekkürler. peki nasıl daha iyi yapabilirim. ben önerilerinizi bekliyorum. çünkü şu an beta da Wink
Mesaj29.07.2011, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence bu tasarımı hemen degiştir ziyaretçiler bu tasarımdan çok haz almazlar giibi basit klasik bir taarım ve guzel içeriklerle çok sayıda ziyaretçi ednebiliirsin basarılar
Mesaj29.07.2011, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

önce bunu PS de güzel bir şekilde yapmanı tavsi ederim sadece bunla kalmıyor bütün siteyi baştan aşşagı duzenle ortalama 4-5 ay ugras sonra degerlendirme başlıgı aç

Başarılar

Mesaj29.07.2011, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bütün görselleri arkaplan dahil Microsoft Office PowerPoint 2003 te yaptım ve buna rahmet özellikle arkaplan ve uygulamar sayfamdaki görselleri başarılı yaptığımı düşünüyorum.

siteye içerik eklemeyeceğim sadece içerik linkleri blogger daki siteme yönlendireceğim. vocabulary sayfama bakarsan anlayabilirsiniz.

ben kötü değerlendirme yapanlara kızmıyorum bu sizin görüşünüzdür ve ben buna saygı duyarım. ama ben emeğe saygı duymayanları hiç sevmem. arkaplan boyutunu hazırlamak için çok uğraştım. bence bu bile güzel.

ve de sitemde hiçbir css yok. bi arkaplan var. tasarımın üztündeki yazı bölümüne yapılmış linkler var. o kadar

ayrıca reklam yerleşimlerinide değerlendirebilirsiniz. Very Happy

iyi günler. okumaya üşendiyseniz anlayışla karşılarım.