Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu: En Son Ne Zaman Ağladınız?

Niye, Neye Ağlıyoruz? Ağlamak sinir sistemimizin emniyet sibobumu acaba Ağlamak bazı acılarda yetmez, bazı ölümlere
Örtüsüdür bazı acıların, örter, örtülmez, savunur bir süre
Ağlayanlar sevinmeli, sevin ağlayabiliyorsan, acılar art arda dinmeli
Duru bir nöbetçe gibi, durur bir bekçi gibi, zaman gülmeli-gülmeli
Sevin ağlayabiliyorsan, unutmanın kardeşidir ağlamak, uyur uyanır yatağında duyguların, düşüncenin kucağında hep çocuktur ağlamak

Sahi niye ağlarız? Bazen canımız yandığında, bazen başkalarının canı yandığında ama en çok içimiz yandığında.

Dil becerimiz yetmediğinde, konuşmayı beceremediğimizde akar yaşlar ve dile gelir, acı söyler, mutsuzluk söyler, huzursuzluk söyler, korku söyler ama illa ki çaresizlik söyler. Ne zaman ki, güç yetmez, ne zaman ki sabır yetmez, ne zaman ki dil bilgisi yetmez, ağlarız.

Oysa, bazen hastalık gözyaşıdır ve nedensiz ağlamanın gerçek nedeni depresyonundur, gözyaşı kadar bizim olan sorunumuz, çözülmezse yaşamımızı kurutacak hastalık. Yaşlanmanın, akli melekelerini kaybetmenin sonucu, nedensiz ağlama belki de kendine ağlama.

Sevinçten ağlarız. Yine de Sezen Aksu'ya kulak vermek gerek: Ağlamak güzeldir. Süzülürken yaşlar gözünden, sakın utanma. Ağlamak; öfke, delice nefret. Doruklarda aşk, doyumsuz sevinç, kahreden keder kısaca hayat
...

Peki siz en son ne zaman ağladınız?Sizi ağlatan olayı paylaşır mısınız

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

M.Aslan
Mesaj02.08.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hatirlamiyorum... Mr. Green

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj02.08.2011, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgidoluyuz yazmış:
Hatirlamiyorum... Mr. Green

Allah kimseyi ağlatmasın ama ben en son Diyarbakır'da verdiğimiz 13 şehit için ağlamıştım.

M.Aslan
Mesaj02.08.2011, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben En Son Daha 1Ay Olmadı Ama Ciddi Sebep Olarak Mavi Marmaraya Yapılan İlk Saldırıda Sinirimden Ağladım.

Mesaj02.08.2011, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben en son çok sevdiğim birinden beklemediğim ağır bir laf yediğim için ağlamıştım
Mesaj02.08.2011, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

neserforum yazmış:
Ben En Son Daha 1Ay Olmadı Ama Ciddi Sebep Olarak Mavi Marmaraya Yapılan İlk Saldırıda Sinirimden Ağladım.

O saldırı benide çok etkilemişti. Sad

M.Aslan
Mesaj02.08.2011, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ağlamak insanıı rahatlatır. Çok doğru. Bu arada en son neye ağladığımı biliyorum ama özel bir şey olduğu için anlatamam. Neutral
Mesaj02.08.2011, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Ağlamak insanıı rahatlatır. Çok doğru. Bu arada en son neye ağladığımı biliyorum ama özel bir şey olduğu için anlatamam. Neutral

Allah ağlatmasın.Ama dediğin doğru insan ağlayınca rahatlıyor.

M.Aslan
Önceki mesajları göster: