Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2011, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum Adminlerinden Biri Bana Ulaşabilirmi ??

Forum Adminlerinin ulaşması lazım !! Lütfen !!
Mesaj06.08.2011, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Forum Adminlerinden Biri Bana Ulaşabilirmi ??

endlessclan-cs yazmış:
Forum Adminlerinin ulaşması lazım !! Lütfen !!
Herkes forum adminlerine ulaşmayı dener,
sen forum adminlerinin sana ulaşmasını deniyorsun.

Ne diyeyim? Umarım başarırsın.
Mesaj06.08.2011, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

al ulaştım yarrak yala
Mesaj06.08.2011, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

lan festesfalcon adam olsana biraz heryerde küfür ediyosun

http://internettenmacizle.tr.gg
Mesaj06.08.2011, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen program-cendersin değil mi? Oysan ya da değilsen bu yaptıkların yasal bir suç. 12-16 yaş arasındasın şu an. Seni çok iyi anlıyorum. Ki haklı olabilirsin. Haklı olduğunu insanlara küfürler ederek anlatamazsın. Bu seni haklı durumdan haksız duruma düşürür. Günün birinde kapına gelen postacıdan mahkemelik olduğunu öğrendiğinde babandan eşşek sudan gelinceye dek dayak yersin. Mahkemelik olursun. Evinden neti sonsuza dek keserler.

Peki ne için? Siten silindiği için yaptıklarından dolayı? Değer mi bir site için. Gel, yolun başındayken dön bu işlerden. Sana com'lu net'li site bile açarım. Yeter ki insanlara ve kendine hayrın dokunsun evladım.
Mesaj06.08.2011, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

timarhaneedebiyati yazmış:
Sen program-cendersin değil mi? Oysan ya da değilsen bu yaptıkların yasal bir suç. 12-16 yaş arasındasın şu an. Seni çok iyi anlıyorum. Ki haklı olabilirsin. Haklı olduğunu insanlara küfürler ederek anlatamazsın. Bu seni haklı durumdan haksız duruma düşürür. Günün birinde kapına gelen postacıdan mahkemelik olduğunu öğrendiğinde babandan eşşek sudan gelinceye dek dayak yersin. Mahkemelik olursun. Evinden neti sonsuza dek keserler.

Peki ne için? Siten silindiği için yaptıklarından dolayı? Değer mi bir site için. Gel, yolun başındayken dön bu işlerden. Sana com'lu net'li site bile açarım. Yeter ki insanlara ve kendine hayrın dokunsun evladım.

arkadasim cok güzel konustun valla icim gecti heralde babasin Very Happy

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj06.08.2011, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgidoluyuz yazmış:
timarhaneedebiyati yazmış:

arkadasim cok güzel konustun valla icim gecti heralde babasin Very Happy
Baba değilim. Mesaj etkisini gösterirse (-ki göstermiş sanırım.) ne mutlu bana. Çok güzel konuştuğumu söylediğin için teşekkür ederim. Taktir edilmek güzel.