Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2011, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu: ILICAN ÖZEL EĞİTİM OKULU SİTE DEĞERLENDİRMESİ Bİ OKUL İÇİN

BU BİR RESMİ OKULUN SİTESİDİR NE GEREKİYOR BAŞKA AMA ÖNCELİKLE OKUL DÜZEYİNE UYGUN OLSUN VERDİĞİNİZ DEĞERLENDİRMELER OKULLA UYUMLU OLSUN Question Mr. Green
Mesaj09.08.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

YORUM ATIN YA
Mesaj09.08.2011, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar
Mesaj09.08.2011, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

intro oşuma gitti ama sitenizin tasrımını değiştirmelisiniz bir ccs tasarım işinizi görür.BAŞARILAR Wink
Mesaj09.08.2011, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihbulteni yazmış:
intro oşuma gitti ama sitenizin tasrımını değiştirmelisiniz bir ccs tasarım işinizi görür.BAŞARILAR Wink

TEŞEKKÜRLER AMA BANA UYGUN BİR CSS TASARIMI VERİRSENİZ SÜPER OLUCAK AMA İÇİNDE REKLAMOLMASIN NE ZAMAN BİR CSS TASARIMI BULSAM HEP REKLAM YAPANLARDAN EN ALTTA VEYA BİR YERİNDE KENDİ SİTESİ YAZIO
Mesaj09.08.2011, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilicanozel yazmış:
tarihbulteni yazmış:

TEŞEKKÜRLER AMA BANA UYGUN BİR CSS TASARIMI VERİRSENİZ SÜPER OLUCAK AMA İÇİNDE REKLAMOLMASIN NE ZAMAN BİR CSS TASARIMI BULSAM HEP REKLAM YAPANLARDAN EN ALTTA VEYA BİR YERİNDE KENDİ SİTESİ YAZIO
bende yok ama bazı grafiker arkadaşların sitelerinde var ayrıca ccs bölümünde tasarım paylaşımları var.Burde reklamları siz kaldıracaksınız
Mesaj09.08.2011, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten bir okul için cok kotu durmakta tasarımsız bir site düşünemiyorum Smile
Mesaj09.08.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hdlfilmizle yazmış:
siten bir okul için cok kotu durmakta tasarımsız bir site düşünemiyorum Smile

katılıyorum heryer heryerde.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj09.08.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar
Mesaj09.08.2011, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihbulteni yazmış:
ilicanozel yazmış:
tarihbulteni yazmış:

bende yok ama bazı grafiker arkadaşların sitelerinde var ayrıca ccs bölümünde tasarım paylaşımları var.Burde reklamları siz kaldıracaksınız

REKLAMLARI NASIL KALDIRABİLİRİM BİLMİYORUM KODLAR ÇOK KARISIK İÇİNİZDEN BU İŞLERDEN ANLAYAN VARSA İYİ OLUR BNM İÇİN REKLAMLARI KALDIRABİLECK