Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2011, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Blog Cenneti yenilendi yorumlarınızı bekliyorum

BLOG CENNETİ YENİLENDİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

@simerweb: Konu başlığı düzenlendi; başlığınızı büyük harflerle yazmayın.

En son blog-cenneti tarafından 14.08.2011 10:07:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.08.2011, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım guzel içeriğe gelince bir kaç arkadaşla aynı dusunuyorum sitenizin içeriği diğer sitelerden çok farklı değil açtıgınız konularla ilgili o kadar çok site var ki....farklı birşeyler yapın kolay gelsin Smile
Mesaj14.08.2011, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosyalbilgiler8 yazmış:
tasarım guzel içeriğe gelince bir kaç arkadaşla aynı dusunuyorum sitenizin içeriği diğer sitelerden çok farklı değil açtıgınız konularla ilgili o kadar çok site var ki....farklı birşeyler yapın kolay gelsin Smile

Teşekkür ederim,dikkate alıcam. Smile
Mesaj14.08.2011, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım 10/8
içerik 10/8
başarılar Smile
Mesaj14.08.2011, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ramazan-altintop yazmış:
tasarım 10/8
içerik 10/8
başarılar Smile

Teşekkürler... Smile
Mesaj14.08.2011, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım bs-aktife ait tasarımı niye değerlendiyorsunuz ??????????????
Mesaj14.08.2011, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

icon-blog yazmış:
tasarım bs-aktife ait tasarımı niye değerlendiyorsunuz ??????????????

bs-aktif ait inkar etmiyorum sadece düzenledim,emek sarfedilen birşeyi neden değerlendirmesinler anlamıyorum. Az kurtulun şu zikirden paylaşmış aldım ve siteye uyarladım birkaç yerini değiştirdim ve öneriye sundum. Olay bu ama ne yazıkki birileri çıkar ya çelme takar yada siz bunu niye değerlendiriyosunuz,anlamadım gitti,bak şuna hehe. Evlat yapma etme bak insan sinirlenir bak kendine bak değerlendir diyoruz demi ve başlığı tasarımı kendim yaptım değerlendirin gibi şeylerdende konu açmadım yazmışımki ''BLOG CENNETİ YENİLENDİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM'' yani ne çıkıyor sonuçta tasarımı değerlendirin deyil herşeyiyle değerlendirin bakalım biraz bende beceri varmışda bişeyleri halledebiliyomuyum diye ne demiş atalarımız insanın eline bişey verirsin iyide eder kötüde eder işte ben bunu öğrenmek istiyorum.Umarım bu yazının tamamını okurda kendine bakıp konuşmayı öğrenirsin kendi konuna baktığımda seninkide bs-aktif demi yavrum he işte senin konundada değerlendirmişler tasarımı fazla ses çıkarma yoluna bak büyünce anlarsın beni
Önceki mesajları göster: