Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu: GrafikDizayn | Graphic Design

GrafikDizayn | Graphic Design

Web sitemiz hakkındaki görüşlerinizi merak ederiz.. Şimdilik içerik konusunda sıkıntı çekiyoruz fakat daha da gelişeceğimize inanıyoruz...
Mesaj14.08.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım fena değil ama içerik gerekiyor
Mesaj14.08.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimcity yazmış:
Tasarım fena değil ama içerik gerekiyor

Teşekkürler. İçeriği güncelliyorum sürekli. Yakın zamanda bolca içerik olacaktır.
Mesaj15.08.2011, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

.: GÜNCEL :.
Mesaj15.08.2011, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopta yazilarini strong (kuvvetli) yapmalisin.Üst ayarlarda vardir. Yazilarin kenarlari kötü duruyor. (Çizimlerdeki) webloog gibi bir site vardi oda ayni sekilde kullaniyordu.Sanirim o sensin. Her neyse Basarilar. Güzel site
Mesaj15.08.2011, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu yazmış:
photoshopta yazilarini strong (kuvvetli) yapmalisin.Üst ayarlarda vardir. Yazilarin kenarlari kötü duruyor. (Çizimlerdeki) webloog gibi bir site vardi oda ayni sekilde kullaniyordu.Sanirim o sensin. Her neyse Basarilar. Güzel site

Bundan sonraki çalışmalarımda daha dikkatli olacağım... Ayrıca webloog'u hatırlaman cidden gurur verici bir duygu... Hala hatırlayanlar var Crying or Very sad
Mesaj15.08.2011, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Site Başarılar.
Mesaj15.08.2011, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım çok güzel ama içerik lazım.BAŞARILAR:)
Mesaj15.08.2011, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Güzel Site Başarılar.

Teşekkür ederim Smile

tarihbulteni yazmış:

Tasarım değişikliği düşünüyordum ki bu yoruma kadar.. Peki bu tasarımla devam ediyorum.. İçerik güncelliyorum...
Mesaj15.08.2011, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
aykut-servis yazmış:
Güzel Site Başarılar.

Teşekkür ederim Smile

tarihbulteni yazmış:

Tasarım değişikliği düşünüyordum ki bu yoruma kadar.. Peki bu tasarımla devam ediyorum.. İçerik güncelliyorum...
paylaşımlarınızı takip edicem Smile
Mesaj15.08.2011, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihbulteni yazmış:
grafikdizayn yazmış:
aykut-servis yazmış:
Güzel Site Başarılar.

Teşekkür ederim Smile

tarihbulteni yazmış:

paylaşımlarınızı takip edicem Smile

Bir takipçi edinmek çok güzel.. Hemen yeni paylaşımlar ekleyeyim bari Smile
Mesaj15.08.2011, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazdığınız tasarım ile ilgili yazı mükemmeldi Smile.B-s'de başarılı olacağını düşünüyorum.
Mesaj15.08.2011, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
aykut-servis yazmış:
Güzel Site Başarılar.

Teşekkür ederim Smile

tarihbulteni yazmış:

teşekkür etmenizi gerektiren bir şey yok mutlu olun diye söylemedim bunlar hayatın gerçekleri dostum Very Happy
Mesaj15.08.2011, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ramazan-altintop yazmış:
Yazdığınız tasarım ile ilgili yazı mükemmeldi Smile.B-s'de başarılı olacağını düşünüyorum.

Teşekkürler.. Her zaman kendim yazmayı tercih ederim... Aslında Barcelona-Real Madrid El Clasico maçı içinde bir yazı yazmayı düşündüm ama maalesef sitem grafik sitesi ve bu imkansız :/ İlk maçta Barcelona 1-0 yenik düştüğünde maç 2-2 bitcek demiştim ve 2-2 bitti.. Arkadaşlarım direk nereden bildin diye sordular... Bazen düşüncelerim kuvvetlidir...
Mesaj15.08.2011, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazılar berbat olmuş anasayfa da olmamış..
Önceki mesajları göster: