Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2011, 03:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim

Arkadaşlar bana walpaper tarzında 790 a 130 boyutlarında, yada daha yüksek katlarında, yada bu boyurlara yakın Yerl Altı ve Yer Üstü nı gösteren bir resim lazım. Yardım ederseniz çok yardımcı olursunuz. Smile
Mesaj16.08.2011, 03:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu genel problem bölümünde paylaşmayınız resimler bölümünde paylaşın yeri burası değildir .
Mesaj16.08.2011, 03:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uyarınız için teşekkür ederim Smile . En online yer burası diye burada paylaştım. Şimdi Resimler bölümündede paylaştım.
Mesaj16.08.2011, 04:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

mudafam yazmış:
Uyarınız için teşekkür ederim Smile . En online yer burası diye burada paylaştım. Şimdi Resimler bölümündede paylaştım.

olabilir ama farkındaysan sabah oldugu için en online yer burası kurallara hepimizin uyması lazım değil mi yoksa forumun düzeni olmaz .
Mesaj16.08.2011, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
mudafam yazmış:

olabilir ama farkındaysan sabah oldugu için en online yer burası kurallara hepimizin uyması lazım değil mi yoksa forumun düzeni olmaz .

bencede. hem biraz sabredersen sorunun çözülür...

Önceki mesajları göster: