Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2011, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu: dosyalarımıza link verme

Yüklemek istediğimiz dosyalarımıza direkt link verebiliyor muyuz? verebiliyorsak nasıl?
Mesaj16.08.2011, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: dosyalarımıza link verme

bizlergelecegiz yazmış:
Yüklemek istediğimiz dosyalarımıza direkt link verebiliyor muyuz? verebiliyorsak nasıl?

Yüklemek istediğin dosyalara değil de yüklediğin dosyalara link verebilirsin.

Alıntı:
<a href="http://dosyaadresiburaya">Tıkla!</a>

Kolay gelsin.
Mesaj17.08.2011, 04:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verebiliyoruz Kod İle Arkadaş Kodunu Vermiştir İyi Forumlar .
Mesaj17.08.2011, 06:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: dosyalarımıza link verme

timarhaneedebiyati yazmış:
bizlergelecegiz yazmış:

Yüklemek istediğin dosyalara değil de yüklediğin dosyalara link verebilirsin.

Alıntı:
<a href="http://dosyaadresiburaya">Tıkla!</a>

Kolay gelsin.

Cevapladığınız için çok teşekkür ederim, ama ben internetten herhangi bir yerden link vermeyi kastetmemiştim.
Kendi bilgisayarımdan, yani kendi kaynaklarımdan herhangi bir dosyaya nasıl link vereceğimi merak ediyordum. Yani arada hiç bir dosya yükleme sitesinin adresi olmadan direkt link nasıl verebilirim acaba?
Mesaj17.08.2011, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

.com gibi bir domain alman ve bir hostinge dediğin dosyayı upload etmen lazım.Ama bu paralı ve zahmetli bir iş =) En iyisi pc'ndeki dosyayı sıkıştır (.rar yap [daha ayrıntısıyla sağ tıkla sıkıştır de]) sonrada hotfile, fileserve rapidshare gibi bir upload sitesine upload et bu işin başka yolu yok k.gelsin.
Mesaj17.08.2011, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladım Korany, çok teşekkür ederim.
Benim bütün dosyalarım '4shared' sitesinde yüklüydü, ama maalesef kapatılmış.
Bu yüzden korktuğum şey, yeniden başka bir yere yüklersem ve orası da kapatılırsa...Sad(
bizlergelecegiz.com'lu bir sitem var ama oradaki disk alanım da 500Mb, Bu da bana artık yetmeyecek. Sad
Mesaj17.08.2011, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

MSN in 250 gb mi ne skydrive die bi özelliği var hem kapatılma durumu yok bir dene derim olmazsa rapid dene tam bilgim yok rapid share hakkında ama premium olmadan ne kadar alan verdiğini bilmiyorum.
Önceki mesajları göster: