Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2011, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu: KODUN URL YAZMA YERİ

ARAKADASLAR ELİMDEKİ KODUN URL YAZMA YERİ NERESİ TARİF EDERMİSİNİZ....
Kod:
<strong> |Bz| Cs TANİTİM </strong></span></span></a></li> </ul> </div></td> <td width="20"> </td> <td width="645" align="left" valign="top"><div id="content">
Mesaj17.08.2011, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: KODUN URL YAZMA YERİ

bizim-cs yazmış:
Kod:
<strong> |Bz| Cs TANİTİM </strong></span></span></a></li> </ul> </div></td> <td width="20"> </td> <td width="645" align="left" valign="top"><div id="content">

Hiç bir yeri Smile Smile Eksik kopyalamışsın url kapatma işareti var başlangıcı yok Smile Smile
Mesaj17.08.2011, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: KODUN URL YAZMA YERİ

kanalbizim yazmış:
bizim-cs yazmış:
Kod:

Hiç bir yeri Smile Smile Eksik kopyalamışsın url kapatma işareti var başlangıcı yok Smile Smile

BİZ BURADAN KENDİMİZ KOYAMAYIZ MI PEKİ Question Idea Arrow
Mesaj17.08.2011, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vermiş olduğunuz kodda belli kapama işaretleri var (</li> </ul> </span>) gibi o halde şöyle bir şekilde düzenliyebiliriz.
Kod:

<ul><li><strong><a href="[color=darkred]buraya link gelecek[/color]"> |Bz| Cs TANİTİM </strong></span></span></a></li> </ul> </div></td> <td width="20"> </td> <td width="645" align="left" valign="top"><div id="content">
Mesaj17.08.2011, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod düzenleme,link yeri kırmızı olsun diye uğraşırken ,renk kodu gelmiş o yüzden düzenleme yapıyorum.
Kod:
<ul><li><strong><a href="Buraya link gelecek"> |Bz| Cs TANİTİM </strong></span></span></a></li> </ul> </div></td> <td width="20"> </td> <td width="645" align="left" valign="top"><div id="content">

Buraya link gelecek kısmına url adresini eklersin..
Önceki mesajları göster: