Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2011, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Css kodunu nerden bulacağım

Mesela bir tasarım yapıp kodladım
css kodunu nerden bulacağım
her css kodu her tasarıma oluyor mu ?
Mesaj17.08.2011, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css kodunun tasarımla ilgili olanı vardır birde tasarımla ilgili olmayan mesela linklerin rengini belirleyen,sitenin arka planını belirleyen kodlarda vardır bunlarda görselle ilgilidir. Ama tasarımdan dtasarıma değişir bazı yerler mesela tasarımın genişliği tasarımın üst alt ve ort aresmiyle alakalı bir şeydir ve tasarımdan tasarıma değişir.
Mesaj17.08.2011, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

hangi program ile yaparım veya düzenleyebilirim ?
Mesaj17.08.2011, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu düzenlemek için bildiğim bi program yok varsa bile kullanması gayet zordur sana http://www.w3schools.com/ sitesini öneririm burda biraz ingilizce bilgin varsa gir ve sol alt taraflardan css yi seç güzel öğreitici yerleri var ingilizcen iyi değilsede google çeviri kullan. Çok yararlı bi site.

İyi günler. Kolay gelsin.
Mesaj17.08.2011, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler
Mesaj18.08.2011, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Anladıqım Kadarıyla Sen Tasarımız Çizdin Ama Kodluyamıyorsun ? Yanlış Anlamadım Umarım Bu Kodlama İşini Videolu Anlatımlarından Öğrenebılırsın İki Çeşit Kodlama Var Biri Program Aracıgıyla Diğeri İse Elle Kodlama(Bu Biraz Kabilıyet İster) Program Olarak Dreamweavir Programı İle Rahatlık İle Kodlayabılırsın Zor Sayılmaz Fakat Kurcalayarak Öğrenırsın...

Arkadaşlar Artık Tasarım Yapmıyorum Bir Yapıyorum Dedim Özel Mesajlara Yetişemez Oldum Bundan Sonra Sadece İçeriği Güzel Olupda Tasarımı Kötü Demıyelımde Sadeleşmiş Sitelerin Tasarımını Yapacaqım !
Önceki mesajları göster: