Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2011, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu: her şeyi yaptım Google da sitem çıkmıyor

Lütfen yardım edin.her şeyi yaptım ama çıkmadı.Tüm forum daki şeylere baktım onları yaptım ama olmadı.Lütfen yardım.Meta tagda yaptım.
Mesaj16.08.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sitem çıkıyor ama çıkmasını istediğim yazı çıkmıyor nasıl olacak??
Mesaj16.08.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne zaman yaptınız? eğer yeni yaptıysanız 2 haftada çıkar
Mesaj16.08.2011, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sabırlı Olun Lütfen.

Google Botlarının Sitenizi Gezmesini Bekleyin Yavas Yavas Çıkacaktır.
Mesaj16.08.2011, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar ama nerdeyse iki hafta oldu forumdan baktım tüm başlıklara ama hepsini denedim bir de google sitemi 2011/08/06 da ziyaret etmiş bir yerde google siteni ne zaman ziyaret etti diye bir şey vardı da
Mesaj16.08.2011, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belli olmaz 1ayda da indexlenebilir. Bir haftada da. Sitemap yolladınmı ? Yollamadıysan kesinlikle yolla.

Buradan kayıt olmanız gerekiyor

http://www.google.com.tr/addurl/
Mesaj16.08.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pagerankı yüksek sitelerden backlink alın biraz ayrıca günlük en az 2-3 sayfa içerik ekleyin düzenli olarak Bunun dışında sizin bir şey yapmanıza gerek yok başarılıysanız google gelip sizi bulacaktır. Ayrıca googleye kaydolmak için extradan bir şey yapmanıza gerek yok yapacaksanızda googleden biraz seo kasmak die araştırın. İyi günler Kolay gelsin.
Mesaj16.08.2011, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

korany yazmış:
Pagerankı yüksek sitelerden backlink alın biraz ayrıca günlük en az 2-3 sayfa içerik ekleyin düzenli olarak Bunun dışında sizin bir şey yapmanıza gerek yok başarılıysanız google gelip sizi bulacaktır. Ayrıca googleye kaydolmak için extradan bir şey yapmanıza gerek yok yapacaksanızda googleden biraz seo kasmak die araştırın. İyi günler Kolay gelsin.

TEŞEKKÜRLER

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mesaj16.08.2011, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman sitenize içerik ekleyin güncel tutun siteniz googlede çıkmazsa benim adım aykut değil .
Mesaj18.08.2011, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

normaldir google artık tr.gg sitelerinin indexlerini co.cc ye yaptığını pop-up layer derken google tr.gg den soğdu co.cc yi nasıl kaldırdıysa aramlardan artık co.cc siteleri cıkmıor yakında aynısını tr.gg ye de yapıcak beniim kanatımca zaten artık söle bir anlayıs oldu siten ne tr.gg ee eziq anlayısı oldu buda asırı reklam koyulmasından kaynaklandı benim dusuncem bu
Önceki mesajları göster: