Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.08.2011, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim Upload

Merhaba arkadaşlar ;
Ben resim upload sitesi kurmayı planlıyorum.Tr.gg de olmuyor onu biliyorum.
Benim başka bir imkanım var sizce ben resim upload sitesini nasıl açabilirim her şeyim hazır sadece yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler Wink
Mesaj21.08.2011, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Bilmiyorum Sanki Daha Önceden Yapan Vardı Sanırım
Ama İhşallah Sizde Yaparsanız Nasıl Yapıyorlar Çok Merak Ediyorum
Bilsem Ben Bile Yapabilirim Çünkü Son Zamanlarda Resim Eklemek
Zor Olabiliyor Bunu Bilmiyorum Ama Sizin Süresiz Hiç Silinmeyecek
Upload Sitesi Linkini Verebilirim Önemli Mesaj Atmanız Yeterlidir
İyi Forumlar
Mesaj21.08.2011, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut yeter artık

Evil or Very Mad

gereksiz mesajların
Mesaj21.08.2011, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede Aykut Sırf Mesaj SAYIM cOGALSIIN Diye Bu Kadar Olmaz...
_________
Arkadaşım Com.nu dan alan adı alıp resim scripti yukle daha sonra o siteniz iframe ile tr.gg sitene bagla.
Mesaj21.08.2011, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne Diyon Ya Sen Hem Forumda Banlatıyorsunuz Hemde Laf Ediyorsunuz Grup Oluşturup Sitesini Bile Kapattırısınız Siz İnsanın Yardımcı Olmak İstemiştim Ben Yine Yardım Ederim Ki Mesaj Yollayarak Very Happy
Mesaj21.08.2011, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine ban yiyicen

gereksiz mesajlarndan Evil or Very Mad
Mesaj21.08.2011, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyler Sakin.

Aykut Kardeşim Sürekli Gereksiz Anlamsız Mesajlar Atıyordun. Bunun Farkındaydım Ama Artık Yeter Gercekten.

Kusura Bakma Ama ..
Mesaj21.08.2011, 23:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnternette HTTP.com vardı hem kodlar hemde site açma vardı orda internet üzerinden bedavaya 1GB lik depoalam alanı veirolar kendin kulanirsin kendi uploadlarını boş lari silersin ama ben denedim INDEX lerde not found verior olmuyor sen bir desgn bula bilirsen bul ındex olmak zorunda am ındelerde bayatlıor hemen neyse ordan bula bilirsin birde eyer kendin için deil eyer hizli resim felan onun gibi kuracaksan alan satın alacaksın yada megaupload gibi PC ne kayıtedeceksin resimelri öle yaparsan çok kapasiteli olur mesala megauploadda 200GB lik dosya paylasim sınrır var ewt 200 Cigabayt egrçekten niye onlar kendi PC gurubunda depoluor ama yönlendirme ücretli Wink umarım yardımcı olmusumdu biraz aydınlandı isen ne mutlu bana
Mesaj22.08.2011, 07:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

caliskan-blog yazmış:
Beyler Sakin.

Aykut Kardeşim Sürekli Gereksiz Anlamsız Mesajlar Atıyordun. Bunun Farkındaydım Ama Artık Yeter Gercekten.

Kusura Bakma Ama ..

Yok bakmıyorum kardeşim neden ortaklıktan çıktıgını anlıyorum anlaşılan sen bana kinlenmişsin .
Mesaj22.08.2011, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mail Adresini Ö.M'Den Ver Mail Attırcam Onaylıyacaksın Scripti Kuracam Sonra İframe Açacaksın Yarın Fln Bitmiş Olur
Mesaj22.08.2011, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafiker-blog yazmış:
aykut yeter artık

Evil or Very Mad

gereksiz mesajların

Wink
Mesaj22.08.2011, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bir soru sordum burnumdan getirdiniz ama yeter ''Aykut'' bana ayrdım etmeye çalıştı gereksiz mesaj filan atmadı sadece sorumu anlamamış ve P.M'den hallettik neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamadım ..

KONU KİLİT !
Önceki mesajları göster: