Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2011, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu: pagerank 3 oldu

yaklaşık 1,5 seneden bu yana emek verdiğim bir site
yazın ziyaretçi sayımız yaklaşık 150 kısın 1000-1500 arası
tasarım için aperoxa içerikler için sınıfögretmenimiz gururum5 e
bu yola ilk çıktıgım anadan bu yana hep yanımda olan beni desteklyen murat hocama çok tesekkurler

eksik olan yonleri belirtirseniz sevinirim
lütfen eleştirilerinizi yaparken kırıcı olamamaya özen gosterin

(özür dileyerek baslığı tekrar açmak zorunda kaldım)
Mesaj23.08.2011, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olumlu yani oldukca fazla.Ben olumsuzlari söyleyeyim gerisi zaten olumludur Smile
Öncelikle üst menuyu tasarimin gibi sağa ve sola doğru genislet.Genisliği tasariminla ayni olsun.Ardindan menunun ustune bir logo eklemelisin diye düsünüyorum.Öğrencilere oldukça faydali bir site olmuş.PR İçin tebrikler. Siteniz için başarilar diliyorum. Wink
Mesaj23.08.2011, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj23.08.2011, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgim var ozur dileyerek bu baslığı acmak zorunda kaldım
Mesaj24.08.2011, 07:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik 10/100 Harika Ama Tasarım Dağnık Değilmi Bhe Dostum Şimdi Dikkatimi Çkti

Siteme Girerseniz Konularımdan Birni Okumanızı Tavsiye Ederim
Mesaj25.08.2011, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

yan TArafta koca Bi boşluk oluşmuş.Yoksa benım tarayıcımmı yanlıs gösteriyor ?
Mesaj25.08.2011, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçeriğinde sosyal bilimler kapsamında olmayan, modern bilimle çelişen sayfalar var. Ay'a gidilmedi mi sayfanda yazanlar bildiğin gerizekalıları hedefliyor. Sadece o sayfaya bakarak sitenin geneli hakkında "kırıcı olan yorumlar"da bulunabilirim. Google'da coğrafya, sosyal bilgiler diye arayınca karşımıza çıkan herhangi bir siteden farkı yok sitenin, zaten amacın da tam onlar gibi olabilmesiymiş. Tablo tasarımı hala kullanıp "kırıcı olmayan yorum" nasıl beklersin?

Özetle; tasarım felaket, içerik çöp.
Mesaj25.08.2011, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok beğendiğim sitelerden biri.Gerek tasarımı gerek içeriği ile.

Pr 3'ü hakediyor.
benim de Pr 3 idi ama yaklaşık 10 gün önce 2'ye düşürüldü ilgilenemediğim için bir aydır maalesef ...

Başarılar dilerim ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj25.08.2011, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

cehennemevet yazmış:
İçeriğinde sosyal bilimler kapsamında olmayan, modern bilimle çelişen sayfalar var. Ay'a gidilmedi mi sayfanda yazanlar bildiğin gerizekalıları hedefliyor. Sadece o sayfaya bakarak sitenin geneli hakkında "kırıcı olan yorumlar"da bulunabilirim. Google'da coğrafya, sosyal bilgiler diye arayınca karşımıza çıkan herhangi bir siteden farkı yok sitenin, zaten amacın da tam onlar gibi olabilmesiymiş. Tablo tasarımı hala kullanıp "kırıcı olmayan yorum" nasıl beklersin?

Özetle; tasarım felaket, içerik çöp.

kırıcılıktan kasttetiğim kufure kaçan hitaplardır.Evet site baslangıçta bir sosyalbilgile sitesiydi fakat zamanla içerik bir ödev ve ögrenci kaynak sitesine donuştu.Sonuçta ilkgretim duzeyindeki ögrencilere hitap eden bir site...YORUM İÇİN TESEKKURLER
Mesaj25.08.2011, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Berbat
Mesaj25.08.2011, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mükemmel..

Sadece tasarımda biraz problem var.. Başlık resmini beyaz değilde daha çok gri tonlu bir şey yapabilirsin.. Ayrıca temayla aynı boyutta olmalı genişliği Smile
Mesaj26.08.2011, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım kötü diyen arkadaşların sanırım bu pc lernin çözünürlüğü ile ilgili, bende tasarım tam oturmuş görünüyor, malesef her çözünürlüğe, her tarayıcıdan mükemmel görünecek bir tasarım zor, heleki bu içerik yönünden zengin bir site ise, çok fazla menü olunca çift menü kullanmak durumunda kalınıyor. pr değerinin 3 olması harika tebrik ederim sizi.bu site benim 4. sınıfa geçen oğlumunda test çözmek amacıyla faydalandığı bir site.
ben sadece gözüme çarpan bir konuda öneride bulunmak istiyorum. ana sayfadaki tablolar içinde gösterilen içerikler biraz kaba görünüyor, yani o tablo kenarlarını minumuma indirseniz çok daha hoş olur kanısındayım.
menüleri kategorilendirmeniz çok güzel benim 8 yaşındaki oğlumbu sitede aradığını çok rahatlıkla dolaşıp buluyor ve istediği içeriğe rahat ulaşıyor bu çok iyi
sayfanın en altında bulunan penguen ve polis bence gereksiz, hem siteyi yorar, hem ödev amacı ile girmiş olan çocukların dikkatini dahıtır.

layeri kaldırmak extrasını kullanmamışınız reklamlr çıkıyor, bunu kullanırsanız ziyaretçiler açısından çok dah iyi olur
başarılarınızın devamını dilerim
Mesaj27.08.2011, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
tasarım kötü diyen arkadaşların sanırım bu pc lernin çözünürlüğü ile ilgili, bende tasarım tam oturmuş görünüyor, malesef her çözünürlüğe, her tarayıcıdan mükemmel görünecek bir tasarım zor, heleki bu içerik yönünden zengin bir site ise, çok fazla menü olunca çift menü kullanmak durumunda kalınıyor. pr değerinin 3 olması harika tebrik ederim sizi.bu site benim 4. sınıfa geçen oğlumunda test çözmek amacıyla faydalandığı bir site.
ben sadece gözüme çarpan bir konuda öneride bulunmak istiyorum. ana sayfadaki tablolar içinde gösterilen içerikler biraz kaba görünüyor, yani o tablo kenarlarını minumuma indirseniz çok daha hoş olur kanısındayım.
menüleri kategorilendirmeniz çok güzel benim 8 yaşındaki oğlumbu sitede aradığını çok rahatlıkla dolaşıp buluyor ve istediği içeriğe rahat ulaşıyor bu çok iyi
sayfanın en altında bulunan penguen ve polis bence gereksiz, hem siteyi yorar, hem ödev amacı ile girmiş olan çocukların dikkatini dahıtır.

layeri kaldırmak extrasını kullanmamışınız reklamlr çıkıyor, bunu kullanırsanız ziyaretçiler açısından çok dah iyi olur
başarılarınızın devamını dilerim

yorum için tesekkur tasarımı değiştirdim kendi tablo tasarımımı kullanıyorum basit ama guzel sayılır
Mesaj27.08.2011, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni tasarımınız çok güzel olmuş, hayırlı uğurlu olsun. Wink
Mesaj27.08.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
yeni tasarımınız çok güzel olmuş, hayırlı uğurlu olsun. Wink

Ablacım tam senin tarzın bu tasarımlar Very Happy
Sende tablo tasarımları çok seviyorsun eğer doğru hatırlıyorsam Smile