Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2011, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg satın almak?

Öncelikle herkese merhaba.ben tr.gg ismini sadece tr. olarak satın almak reklamlarıda kaldırmak istiyorum.acaba böyle bişey mümkünmüdür?reklam kaldırma olayını biliyorum yalnız bu domain satın alma olayı yapılır mı?bilgi almak istiyorum.bedava-sitem yetlililerine sesleniyorum.teşekkürler.
Mesaj24.08.2011, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece TR almak istiyorsanız bir çok yerden satın alabilirsiniz.

İyi Günler Wink
Mesaj24.08.2011, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende biliyorum başka yerden almasını ancak ben bedava-sitem panelinide beğendiğim için banada kolay geliyor.bu yüzden burdan almak istiyorum.varsa öyle bir imkan hemen satın alıcam o yüzden.
Mesaj24.08.2011, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanmiyorum burda öyle bir şey yok fakat aldığın alan adı ile yönlendirebilirsin anca böyle olur...
Mesaj24.08.2011, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

yetkili birisi yokmu acaba.tam olarak öğreneceğim ? cevapların için sağol bekir-bulut.
Mesaj24.08.2011, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

cafedemola yazmış:
yetkili birisi yokmu acaba.tam olarak öğreneceğim ? cevapların için sağol bekir-bulut.

Ne demek görevimiz Wink
Mesaj24.08.2011, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

.tr Domain normalde yok zaten bedava sitem nasıl olsun imkansız..
Mesaj24.08.2011, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafipad yazmış:

Normalde yok mu :O
Şaka diyosun demi Very Happy
Mesaj24.08.2011, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bul getir hadi
Mesaj24.08.2011, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum maalesef sadece .tr domain imkansız.ancak .com.tr , .org.tr yada .net.tr filan olabilir üzgünüm Sad
Mesaj24.08.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekir-bulut yazmış:
grafipad yazmış:

Normalde yok mu :O
Şaka diyosun demi Very Happy

gördün mü gördün mü gördün mü gördün mü paraları basmayı gördün mü?
Mesaj24.08.2011, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hani bedava-sitem öyle bişey yapıyor belki diye sormuştıum zaten öğrenmiş oldum sağolun ancak ben hosting alıcam.css kodları burda tasarım üstü aldı ccs kod diye ayırıp kolayca yapıyoruz.hosting alınca nasıl olucak?hiç bilmiyorum.yardım edersenız veya güvenli bi hosting sitesi varsa yazarmısınız.
Mesaj24.08.2011, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

cafedemola yazmış:
hani bedava-sitem öyle bişey yapıyor belki diye sormuştıum zaten öğrenmiş oldum sağolun ancak ben hosting alıcam.css kodları burda tasarım üstü aldı ccs kod diye ayırıp kolayca yapıyoruz.hosting alınca nasıl olucak?hiç bilmiyorum.yardım edersenız veya güvenli bi hosting sitesi varsa yazarmısınız.

Sunucuya dosta atıcaksınız o zamanda zor iş onlar zaten sizde de yeterli bilgi yok sanırım ..
Mesaj24.08.2011, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

com.tr domaini herkez alamaz şirketler alabilir sadece şahıs alamaz com gibi değil zaten
Mesaj24.08.2011, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alabilirsen (AdSoyad.com.tr Olur) İndexi Atarsın İframeyi Açarsın Ama Reklam Kalır Panel De Kalır. Reklamı Kaldırmak Yaklaşık 30 €