Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2011, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu: arama motoru

sa arkadaşlar ben sitemi googleye eklemek istiyorum mesela pc hızlandırma yazınca sitemin pc hızlandırma bölümü ekrana gelmesi içinsitemin adresinimi yoksa sitemin pc hızlandırma bölümünün adresinimi yazacam kayıt olurken.bide metetagler bölümüne sitemin ismini yazıp tüm içeriğinin aranacak kelimelerinimi yazacam.yoksa sayfaları tektek mi kaydetcem
Mesaj25.08.2011, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle selam dostum.googleye sadece siteni kaydetmen yeterli yani diğer sayfalarını kaydetmene gerek yok (zaten google böyle bişi yapmaz).metatag konusuna gelince,oraya yazabildiğin kadar herşeyi yaz.hem sayfalarını yaz hem de google de hangi aramalar yapılınca siten çıksın istiyorsan (örn. html kodlar) oraya teker teker yaz.bide googleye kayıt uzun sürer googleye siteni ekledikten bi kaç gün sonra google siteni inceledikten sonra yayınlar.(benimki bi hafta sürmüştü.)bide googlede sık aratılan kelimeleri ve daha öncede dediğim gibi hangi kelime googleye girilince siten çıksın istiyosan o kelimeleri teker teker sitene etiketler bölümü yapıp oraya yapıştır.kısa sürede yükselirsin aramalarda bölece.anlamadıysan bana mesaj at Mr. Green
Mesaj25.08.2011, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol dostum
Önceki mesajları göster: