Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2011, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: bi bakın insanlık için

arkadaslar somaliye,filistine ve daha birsürü yere hayır yapamk isterseniz size buradan banner kodlarını ve sitelerini verebilirim somaliye yardım için ihh kimse yokmu deniz feneri daha birçoğu(reklam değil)gibi derneklerin sitelerini giriniz.
Mesaj23.08.2011, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen

bu mesajı ciddiye alalım arkadaslar insanlık için hayır için Arrow Arrow Arrow
Mesaj23.08.2011, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu: hayırlar ıcın

kendı ülkemizdeki vatandaslarımızı unutmöayalım onlarada yardım edelim.Tğm yardıma ihtiyacı olanlara yardıme delim.DİL;DİN;IRK AYRIMI YAPMADAn
Mesaj25.08.2011, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu: herkesin bayramı kutlu olsun

arkadaslar herkezin bayramı kutlu olsun açlarımıza yardım edelim onları unutmayalım onlarda bayramı doyasıya yaşasınlar.Ve bayramda trafik kazalarına dikkat edelim kuralları uyalım.büyüklerimizi ziyaret edelim.Dargınlarlar barışalım
Mesaj25.08.2011, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir de başımıza Somali çıktı:Sad
Mesaj25.08.2011, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu: EVET

YAZIK ONLARADA AMA YA ONLARI YARDIM EDERKEN BAŞKA YARDIMA MUHTAÇ KARDEŞLERİMZDE UNUTMAMAMIZ GEREKİR
Mesaj26.08.2011, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: bayramınız kutlu olsun

bayramınız kutlu olsun arkadşlar bu bayramda açlarımızı sevindirelim onlarda bayramı doya doya yaşasınlar.arkadaşlar isteyenler benden somaliye yardım bannerları alabilir bayramdan sonra verebilirim.Bu bayramdada acı olayların yaşanmaması için yakınlarımıza giderken trafik kurallarına uyalım
Mesaj04.09.2011, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu: duyarlı olalaım

duyarlı olalım
Mesaj04.09.2011, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önce Türkiyede açları doyurdunuzda başka ülkelere yardım ediyorsunuz.Siz önce Türkiyedeki aç insanları doyurun.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj04.09.2011, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:
Önce Türkiyede açları doyurdunuzda başka ülkelere yardım ediyorsunuz.Siz önce Türkiyedeki aç insanları doyurun.

Dostum Allahü Teala'ya Hamd Olsun ki Türkiye'de O kadar Aç İnsan Yok. Ayrıca O kadar Düşünüyorsan Bırak Hayvan Beslemeyi Biraz Fakirlere Yardım Et. Hayvanları Yaratan Rabbim Elbet Onlarada Rızıklarını Verir İnşallah.

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj08.09.2011, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Nice and great article

This article was written really well, I like to read it. Super Slim Pomegranate is a super-thin on the market now are very popular weight loss products, and it has many models, such as: Slim Pomegranate 2009, Super Slim Pomegranate 2010, super slim pomegranate silver foil and New Slim Pomegranate, when you buy pomegranate weight loss pills, when sure to look for super slim pomegranate from china or other authentication identity, and super slim diet pills health & beauty.
Mesaj08.09.2011, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu: tartışmaylaım

arkadaşlar tartışmaya gerek yok hem türkiyedekiler hem oraya kısacası yardım muhtaç herkesi yardım edelim.İsteyenlere yardım scripti verebilirim
Mesaj08.09.2011, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verirsen Çok iyi olur dostum

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj08.09.2011, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu: tmm

tabiki vererim hatta googleye ihh insani yardım vakfı falan yazarsanız orada da var scriptleri yarında ekleyeceğim duyarlılığınız için çok teşekkürler
Mesaj08.09.2011, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Önceki mesajları göster: