Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2011, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu: ''Web Site Hack'' konusunda

Merhabalar. Son zamanlarda Kardeşliğimizi bölmeye çalışan vb. kötü içerikli siteler mevcut.Tr.gg sitelerini belirli bir süre ''offline'' tutmayı bilen veya başarabiliyorsa hack vb. işler konusunda bilgili olan biri var ise bana mesajdan ulaşırsa sevinirim. dilkenreis sitesinden 2 tane tasarım aldım.Bende ona tasarım konusunda yardımcı olmaya çalışırım. Mesajlarınızı eksik etmeyin.
Herkezze başarılar dlerim.
Mesaj01.09.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem siteleri hacklenmez yani çökertilmez sadece ping atmayı bilirler!!!
Mesaj01.09.2011, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

amacımız kötü değil. Masum insanların kardeşlerimizin siteleriyle alakamız olmyacaktır. Fakat sinrimi bozan o kadr çok site varki terör destekçisi gerekirse onlara her gün ping atarım. Sizinle veya başka masum bedavasitemcilerle sorunum olmaz. Benim derdim vatanım milletim ahlaki değerlerim. Evet arkadaşımızın dediği gibi güçlü ping atmayı bilenler var isede mesajdan ulaşabilirler. Teşşkkrler.
Mesaj01.09.2011, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem üyelerinin hacklenmesi ancak hesap şifrelerinin kırılıp e-posta adresinin değiştirilmesiyle mümkündür.Onun dışında yapılanlar web siteyi 1 günlüğüne offline duruma getirmek. Sizin sorduğunuzda bu sanırım.Siteye ping atmakla olur bu.Ayrıca hack yapmak yasal bir suçtur. Ayrıca bedava-sitem forumunda bu paylaşım doğru değil.Moderatörler banlayabilir sizi dikkatli olu iyi günler.
Mesaj01.09.2011, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer bir tr.gg sitesini hacklemek istiyorsanız , önce www.bedava-sitem.com ' u hacklemeniz lazımdır. Ping konusuna gelince , öyle 1 bilgisayardan ping atmakla olmuyor Smile En az 5000 tane bilgisayar aynı anda aynı siteye ping yollarsa offline durumu olur. Bunada DDos diyoruz zaten Smile
Mesaj01.09.2011, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Eğer bir tr.gg sitesini hacklemek istiyorsanız , önce www.bedava-sitem.com ' u hacklemeniz lazımdır. Ping konusuna gelince , öyle 1 bilgisayardan ping atmakla olmuyor Smile En az 5000 tane bilgisayar aynı anda aynı siteye ping yollarsa offline durumu olur. Bunada DDos diyoruz zaten Smile

1 bilgisayardan olmuyor mu ? Eminmisin Rolling Eyes

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj01.09.2011, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz Ne Bedava Sitemi Sahipleniyorsunuz Ki Alla Alla Support İşini Yapamıyor Mu Onu Demek İstiyorsunuz Hack Miş Bunlar Boş İşler Kendinizi Bir Şey Sanıp Forumda Artislik Yapıyorsunuz Serbest Bölge Ama Böyle Şeyleri Bu forumda Görünce Sinirleniyorum ..!
Mesaj01.09.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Siz Ne Bedava Sitemi Sahipleniyorsunuz Ki Alla Alla Support İşini Yapamıyor Mu Onu Demek İstiyorsunuz Hack Miş Bunlar Boş İşler Kendinizi Bir Şey Sanıp Forumda Artislik Yapıyorsunuz Serbest Bölge Ama Böyle Şeyleri Bu forumda Görünce Sinirleniyorum ..!

buna lamerlik denir Mr. Green
Mesaj01.09.2011, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

fps-war yazmış:
aykut-servis yazmış:

buna lamerlik denir Mr. Green

Her Neyse Artık Bilemicem ..
Mesaj01.09.2011, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:

Bedava-sitemin 10000 klik te offline oluyor tek pc den 15 dakikada gene yapılır =)
Mesaj01.09.2011, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

arsivhit yazmış:
online-games1 yazmış:

Bedava-sitemin 10000 klik te offline oluyor tek pc den 15 dakikada gene yapılır =)

Acaba Yapılınca Ellerinine Ne Geçiyor ..!
Mesaj01.09.2011, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aykut kardeş kişiliksizliktir yaptıkları. Adamlarda yardımseverlik adına hiçbirşey yok hisleri yok hersmen kıskanç insanlar bunları yapanlar
Mesaj01.09.2011, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

arsivhit yazmış:
Aykut kardeş kişiliksizliktir yaptıkları. Adamlarda yardımseverlik adına hiçbirşey yok hisleri yok hersmen kıskanç insanlar bunları yapanlar

Bs Ye Kinlenen Birisi Kesin Bunları Gaza Getiriyorfur Yoksa Böyle İşleri çocuk Bile Yapmaz ..!
Mesaj03.09.2011, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs ye su arlar bayağ kısı kinlenior:DVery Happy layer popup fln Very Happy
Mesaj03.09.2011, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben eskiden tek pc 3dk 2 pc 1dk dan az sürede kitliyordum ama artık ugrasmıyorum zaman kaybı