Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorumları çerçeve içine alma

CSS tasarımda yorumlar kısmını nasıl çerçeve içine alabilirim ? kod lazım mı yoksa ayrlardan falan mı yapılıyor ?
Mesaj01.09.2011, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok kod lazım kardeş. Çeşitli çerçeveler var bunları google üzerinden veya bedava-sitem forumu üzerinden formları şekillendirmek yazarak ara mutlaka bulursun. Bir başlık açmadan önce forumda arama yapıpta konu açarsanız daha iyi olur. Kolay gelsin.
Mesaj01.09.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

aradım ama bulamadım sonra kodlar çalışmıyor adlı konu açtım çünkü aslında sitemde kodlar çalışmadığından oluyormuş :/ neden anlamıyorum Exclamation Exclamation
Mesaj01.09.2011, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kerimin web sitesinde vardı bi ara kaldırmadıysa durordur http://kerim-tr.tr.gg olması lazımdı
Mesaj01.09.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kullandığınız css kodu ise başına style kodları koymanız lazım paylaşımlarda bunlar belirtilmiştir. Dikkat edipte bakarsanız konularda her şey mevcut burda başlık açmanıza gerek yok !!! Evil or Very Mad Exclamation Exclamation
Mesaj01.09.2011, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

koydum zaten ! hepsinde var çalışmıor bu kadar sert söylemeniz gerekmiyordu[/i]
Mesaj01.09.2011, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seni siten açılımor ztn sayfa bomboş nasıl mesaj kutusu gözüksün hemde onun bir kodu var tasraım altının en üztüne ekleyeckesin o kodu şimdi verirmde şuan web tamirimi yapıorum yarına cvp olmasa ben san aatarım resimli anlatımda koyarım belki
Mesaj01.09.2011, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanırım beni yanlış anladınız önceden sorun olmayan kodlar bu gün çalışmıyor demek istedim
Mesaj01.09.2011, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu jotform kodlarını ekleyincemi oldu alt konuda olmuştu ondan mı bahsediorsunuz Question
Önceki mesajları göster: