Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2011, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu: ''Web Site Hack'' konusunda

Merhabalar. Son zamanlarda Kardeşliğimizi bölmeye çalışan vb. kötü içerikli siteler mevcut.Tr.gg sitelerini belirli bir süre ''offline'' tutmayı bilen veya başarabiliyorsa hack vb. işler konusunda bilgili olan biri var ise bana mesajdan ulaşırsa sevinirim. dilkenreis sitesinden 2 tane tasarım aldım.Bende ona tasarım konusunda yardımcı olmaya çalışırım. Mesajlarınızı eksik etmeyin.
Herkezze başarılar dlerim.
Mesaj02.09.2011, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dün sitemi kimin offline ettiği belli etti gerekli cevabı ben size ÖM ile yolladım bundan sornasını aramızda değil mahkemede çözecez Wink Bilişim suçlarından haberiniz yok...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=190321

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj02.09.2011, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Dün sitemi kimin offline ettiği belli etti gerekli cevabı ben size ÖM ile yolladım bundan sornasını aramızda değil mahkemede çözecez Wink Bilişim suçlarından haberiniz yok...

Ver mahkemeye sürüm sürüm sürünsünler Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj02.09.2011, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kanalbizim yazmış:
paylasim61 yazmış:

Ver mahkemeye sürüm sürüm sürünsünler Very Happy Very Happy Very Happy

sürünmesine gerek kalmayacak arkadaşın bilgisi yok bu konularda ben 3 sene bedava-sitemde 2 sene phpBB'de uğraştım 2 sene web site güvenliği(anti-hack) uğraştım uğraşınca haliyle Bilişim suçları yasasını öğreniyorsunuz Wink

Mesaj02.09.2011, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim senin kafanmı güzel anlamadımki sitende ahlak dışı bişey yoksa sitene km saldıracak. Kafana göre iş yapıyon. Düzgün öğrenenmemşşsin . zaten foruma bakıyorum bayağ artis bşeysin. Ama sitende ahlak dışı pkk falan yoksa kim saldıracak benim derdim onlar. Bs çoğunu banlamıyor benm derdim onlar anlatabildim mi?
Mesaj02.09.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

denemexml yazmış:
Kardeşim senin kafanmı güzel anlamadımki sitende ahlak dışı bişey yoksa sitene km saldıracak. Kafana göre iş yapıyon. Düzgün öğrenenmemşşsin . zaten foruma bakıyorum bayağ artis bşeysin. Ama sitende ahlak dışı pkk falan yoksa kim saldıracak benim derdim onlar. Bs çoğunu banlamıyor benm derdim onlar anlatabildim mi?

Sesinizi kesmenizi ve gelicek zarfı bekleminizi öneriyorum size Wink Artistliğimiz birşeyler bidiğimizdendir sizin gibi lamer olmamızdandır Wink

Önceki mesajları göster: