Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2011, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu: alimengu.tr.gg yeni tasarimi değerlendirin...

Yeni tasarimimi nasıl buldunuz? Rolling Eyes
Mesaj03.09.2011, 00:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alimengu : Öncelikle cidden tebrik ederim.. Oldukça iyi bir tasarım olmuş... Fakat yine eksikleri söylemek istiyorum ki süper olmuş diyebilelim...

Tasarım normal boyutlardan biraz daha büyük sanırsam... Bu başlıca sorun olabilir... Üst menü harika ama Ali Mengu yazısı olmamış... Sanki boyutu daha yüksekmiş gibi... Sağ taraftaki fragmanlar bölümü yerine "Siteden Son Haberler" vs. eklemelisin bence... Ya da uzun bir reklam alanı... Ayrıca şu reklamı kapat bölümünün kodunu bana verirsen düzenleyeyip tekrar sana yollarım istersen.. Resim şeklinde çok daha güzel olur Smile

Başarılar...
Mesaj03.09.2011, 01:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
1- Tasarimin büyüklüğü ; Konularimin büyük yazi ve resimlerden oluşmasi nedeniyle içerik kısmı geniş olmak zorunda.(760px)Bu geçmisten gelen birşey olduğu için artık birsey yapamiyorum.(6 aylık bir düzenleme) Tasarimi küçültmem için tek çarem sağ ve sol sütunu küçültmek,bunu eski tasarimda yaptim fakat tepkiler yüzünden onuda hafif genişlettim.Yine eskiden gelen bazi sorunlar ve görünüş itibariyle menuleride geniş tutmak zorundayim.Tasarim bu sayede bukadar geniş oldu.Hani kişiden kişiye monitor büyüklüğü veya küçüklüğü değişiceği için sorun çıkartırmı bilemiyorum.Bende bir sorun yok.
2- Logo ; Kodlama işinde iyi olduğumu söyleyebilirim ama birşeyler hayal etip çizmekte okadar iyi değilim.Elimden geleni bukadardi bunu yaptim.Yinede geliştirmeye çalışıcam.
3- Sağda ve solda bulunan fragman ve etkinlikler bölümü hurriyet.com.tr den aldiğim reklamlardir.İçerikle ilgisi olmadiğini biliyorum ama bana fayda sağlaması için eklemem gerekiyor.
4- Reklami kapat bölümünde haklısın.Aslında onu menuye eklemeyi düsünüyordum fakat yoğun bir uğras gerektiriceği için(üşeniyorum) yapmayacağım.Kodlari size yolladim.
Mesaj03.09.2011, 05:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mrb.

Menülerde ikon kullanmanı öneririm. Tema güzel olmuş, bumerang şeylerinide kaldırırsan menü daha düzgün durur. Tema wordpress'e entegre edilse çok iyi para ederdi Razz
Mesaj03.09.2011, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu yazmış:
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
1- Tasarimin büyüklüğü ; Konularimin büyük yazi ve resimlerden oluşmasi nedeniyle içerik kısmı geniş olmak zorunda.(760px)Bu geçmisten gelen birşey olduğu için artık birsey yapamiyorum.(6 aylık bir düzenleme) Tasarimi küçültmem için tek çarem sağ ve sol sütunu küçültmek,bunu eski tasarimda yaptim fakat tepkiler yüzünden onuda hafif genişlettim.Yine eskiden gelen bazi sorunlar ve görünüş itibariyle menuleride geniş tutmak zorundayim.Tasarim bu sayede bukadar geniş oldu.Hani kişiden kişiye monitor büyüklüğü veya küçüklüğü değişiceği için sorun çıkartırmı bilemiyorum.Bende bir sorun yok.
2- Logo ; Kodlama işinde iyi olduğumu söyleyebilirim ama birşeyler hayal etip çizmekte okadar iyi değilim.Elimden geleni bukadardi bunu yaptim.Yinede geliştirmeye çalışıcam.
3- Sağda ve solda bulunan fragman ve etkinlikler bölümü hurriyet.com.tr den aldiğim reklamlardir.İçerikle ilgisi olmadiğini biliyorum ama bana fayda sağlaması için eklemem gerekiyor.
4- Reklami kapat bölümünde haklısın.Aslında onu menuye eklemeyi düsünüyordum fakat yoğun bir uğras gerektiriceği için(üşeniyorum) yapmayacağım.Kodlari size yolladim.

Açıklamalar için teşekkürler... Yani zaman ayırmışsınız.. Site bende de bir sorun göstermiyor (boyut) ama çoğu kişide hata verecektir... Bunun haricinde bs-aktif'de demiş.. Gelir sağlasa bile yer itibari ile kötü durmuş.. Ama tabiki de senin fikrin.. Önemli olan içerik sonuçta... Neyse kodu aldım.. Bir resim haline getireceğim.. (sitene uygun) Yine yeri aynı olacak ama biraz değişiklik gerektiğini düşündüğüm için değiştiriyorum.. Kodları özel mesajla sana bu akşama kadar yollarım.. Smile Zaman ayırıp okuyup,cevapladığın için sağ ol Smile
Mesaj03.09.2011, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

senle ufak bir sorun yaşamıştık ama siten gerçekten güzel başarılar dilerim Very Happy

Siteme Girerseniz Konularımdan Birni Okumanızı Tavsiye Ederim
Mesaj03.09.2011, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha güzel olmus.
Mesaj03.09.2011, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://yuzdeyuzcs.tr.gg/

Sitemin Tasarımı ve İçeriği Nasıl Olmuş Yorumlarınızı Bekliyorum...
Mesaj03.09.2011, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:
Mrb.

Menülerde ikon kullanmanı öneririm. Tema güzel olmuş, bumerang şeylerinide kaldırırsan menü daha düzgün durur. Tema wordpress'e entegre edilse çok iyi para ederdi Razz

Yorumun için teşekkür ederim.Uygun boyutta menu ikonlari bulup ekleyeceğim.Bumerang reklamlarinida kaldırıcam.
Mesaj03.09.2011, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ogentr yazmış:
senle ufak bir sorun yaşamıştık ama siten gerçekten güzel başarılar dilerim Very Happy

qweee yazmış:
daha güzel olmus.

Teşekkürler arkadaslar.
Mesaj03.09.2011, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ali Tasarım Güzel Fakat Öncelikle Menü Başlıklarının Arkaplanlarını Daha Güzelleştirebilirsin Eğer İstersen Grafik Konusunda Sana Destek Sağlarım. Footer vb. yerleri grafikle güzelleştirmeni öneririm. Yardım İsteklerine Açığım Biliyorsun.
Mesaj03.09.2011, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski tasarımın sanki daha güzel gibiydi.
Ama buda güzel ellerine,kollarına sağlık,başarılar...
Mesaj03.09.2011, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Site .. Kardeşim 10 / 9 Veriyorum Ben ..!
Başarılarınızın Devamını Bekliyorum İyi Forumlar ;)

Mesaj03.09.2011, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

empadesign yazmış:
Ali Tasarım Güzel Fakat Öncelikle Menü Başlıklarının Arkaplanlarını Daha Güzelleştirebilirsin Eğer İstersen Grafik Konusunda Sana Destek Sağlarım. Footer vb. yerleri grafikle güzelleştirmeni öneririm. Yardım İsteklerine Açığım Biliyorsun.

Öncelikle Teşekkür ederim.Dediğim gibi çizim işinde okadar iyi değilim.Menu başliklarini uygun renk ve boyutlarda çizebilirseniz.Mutlu olurum Smile
Mesaj03.09.2011, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-cenneti yazmış:
Eski tasarımın sanki daha güzel gibiydi.
Ama buda güzel ellerine,kollarına sağlık,başarılar...

Yorumunuz için teşekkür ederim.6 aydir onu kullaniyordum.Bir değişiklik olsun dedim Smile
Önceki mesajları göster: