Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2011, 07:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Menü yazıları

ARKADAŞLAR MENÜ YAZILARIM BİRBİRİNE EŞİT DEĞİL NASIL DÜZELTEBİLİRİM
VE BİDE BEN YORUM DA SADECE İSMİN GÖZÜKMESİNİ İSTİYORUM RESİM FALAN OLMASIN DİYORUM ONU NASIL YAPCAZ

@simerweb: Konu başlığı düzenlendi; başlığınızı büyük harflerle yazmayınız.

En son rancourklan tarafından 07.09.2011 07:04:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.09.2011, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Karma Çorman Yazmışsın Ondan Öyle ..
Mesaj06.09.2011, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Karma Çorman Yazmışsın Ondan Öyle ..

PEKİ NASIL DÜZELTCEM
Mesaj06.09.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Menü yazılarının boyutları birbirine eşit... Bunun dışında isim kısmını da ;

Ayarlar > Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!) > Bedava Sitem kullanıcılarına, isim, e-mail gibi veri girişi yerlerini önceden hazırlayarak ziyaretçi defteri gibi yerlerde postalamayı kolaylaştırMA:

Bu bölümün yanındaki kutucuğa tik işareti eklerseniz yorumlar bölümünde isim ve mesaj olarak gözükür ve web sitelerin resimleri gözükmez... / Eskiden yapılan yorumlarda resimler gözükür...
Mesaj08.09.2011, 06:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Nice and great

This article was written really well, I like to read it. Super Slim Pomegranate is a super-thin on the market now are very popular weight loss products, and it has many models, such as: Slim Pomegranate 2009, Super Slim Pomegranate 2010, super slim pomegranate silver foil and New Slim Pomegranate, when you buy pomegranate weight loss pills, when sure to look for super slim pomegranate from china or other authentication identity, and super slim diet pills health & beauty.
Önceki mesajları göster: