Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2011, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Com.Nu Bilgisi olanlar

Merhaba arkadşalar ben siteme kayıt paneli yaptım siteme iframe ile koyucam ama iframe için bu kodu bi siteye koymam lazım com.nu bu kodu destekliyormuş ama ben kontrol panelini bulamadım kodu falan nerden ekleyebilirim com.nu forumunda soracaktım forum yabancı ve yabancılarla dolu.Kurallara aykırımı bilmiyorum ama aykırıysa özür dielrim ama sorcak yer bulamadım ..
Mesaj09.09.2011, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

filezilla ile ftp bilgileri at sonra bağlan filezilla ile bağlandıktan sonra www diye klasör olması lazım o klasörün içinde kodları at ben bu şekil yapmıştım çalısmıstı bi dene bakalım.
Mesaj09.09.2011, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

enguzeltasarimlar yazmış:
filezilla ile ftp bilgileri at sonra bağlan filezilla ile bağlandıktan sonra www diye klasör olması lazım o klasörün içinde kodları at ben bu şekil yapmıştım çalısmıstı bi dene bakalım.
dostum internette herkes öyle söylüyor nasıl atıcaz onu biliyomusun resimli veya videolu anlatırsan veya başkaları anlatırsa süpper olur
Mesaj09.09.2011, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak şimdi intertetten filezillayı indir programın turkçe surumu mevcut Wink

com.nu olan siteni alırken sana ftp bilgileri vermesi lazım kayıtlı olan msn postana bak oraya göndermis olamaları lazım neyse programı ındırdın varsayalım filezillayı aç ve ust menusunde bulunan dosya tıkla oradan seçenekler cıkacak ister yeni site ekle de istersen hazırda bulunan yere sitenin ftp bilgilerini yaz en son olarak bağlan de siteye bağlandığın zaman www diye bi klasör çıkar o klasörün içine atıcaksın işte kodları resımlı anlatım da yapardım da format attım bılgısayarıma o yüzden yeniden yuklemem lazım yukledıgım zaman paylasırım resim veya video anlatım
Wink
Mesaj09.09.2011, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burası com.nu forumumu acaba gidin orada sorun sorunuzu Confused
Mesaj09.09.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

enguzeltasarimlar yazmış:
bak şimdi intertetten filezillayı indir programın turkçe surumu mevcut Wink

com.nu olan siteni alırken sana ftp bilgileri vermesi lazım kayıtlı olan msn postana bak oraya göndermis olamaları lazım neyse programı ındırdın varsayalım filezillayı aç ve ust menusunde bulunan dosya tıkla oradan seçenekler cıkacak ister yeni site ekle de istersen hazırda bulunan yere sitenin ftp bilgilerini yaz en son olarak bağlan de siteye bağlandığın zaman www diye bi klasör çıkar o klasörün içine atıcaksın işte kodları resımlı anlatım da yapardım da format attım bılgısayarıma o yüzden yeniden yuklemem lazım yukledıgım zaman paylasırım resim veya video anlatım
Wink
metin2 belgesi olarak mı atıcaz ? yoksa başka bi dosya uzantısımı ?
Önceki mesajları göster: