Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2011, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfalama (YARDIMMMM)

Arkadaşlar ben bir film ve oyun sitesi yapmak istiyorum (ama biliyorsunuz altta 1-2-3-4-6 diye bazı seçeneklerin olmasını istiyorum) örnek vermek istemiyorum
ama ben bu sayfalamayı nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz
Mesaj13.09.2011, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

mekan-download yazmış:
Arkadaşlar ben bir film ve oyun sitesi yapmak istiyorum (ama biliyorsunuz altta 1-2-3-4-6 diye bazı seçeneklerin olmasını istiyorum) örnek vermek istemiyorum
ama ben bu sayfalamayı nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz

Kod:
<center>
<p class="Rakkam menü"><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3"><br />
1 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">2 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">3 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">4 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">5 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">6 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">7 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">8 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">9 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">10 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">11 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">12 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">13 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">14 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">Sonraki>></font></a></p>
<!--kODBANKS.TR.GG RAKAM MEN</bo--></center>

#Açtığın sayfaların adreslerini koda ekleyip istediğin sayfalara kaydet..
#Tasarım ayarlarından Copyring kutusuna kaydedersen kendiliğinden açılan tüm sayfalarda çıkar.
Mesaj13.09.2011, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Bu basligi inceleyiniz.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=158999

kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: