Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2011, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg forum kurma ?

Bazılarını görüyorum tr.gg de normal bildiğimiz frum kuruyorlar bunu nasıl yapabilirim

oyun yapımıyla ilgili yeni bir forum kurmak istiyorumda
Mesaj13.09.2011, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Herkez Kurabiliyor
Extralarımı Değiştirden
Forum Extrasını Seçerek Kurabilirsiniz ..
İyi forumlar

Mesaj13.09.2011, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece odeğil normal full bi foru olcak bazı sitelerde gördüm sadece forum vardı
Mesaj13.09.2011, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş senin dediğin türde bir forum kurmak için bir ftp server alman lazım ben bir server kurdum ancak ücretsiz olduğu için çoğu zaman mahkeme kararıyla engellenmiştir. Yazısı geliyor bu yüzden ücretli bir server almanı tercih ederim... Benim forum'umu incelemek istersen git yukarıda "Forum" yazan yere tıkla Wink
Mesaj13.09.2011, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve birde ücretsiz sitede engellenme yazısının yazmasının nedenide; o sitede illegal şeyler yazılı olmasadır.. Hem böyle şeyler yazılsada admin tarafından silinir ancak ücretsiz olması admini pek ilgilendirmiyor Neutral
Mesaj13.09.2011, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ejderinlordlari yazmış:
sadece odeğil normal full bi foru olcak bazı sitelerde gördüm sadece forum vardı

Konuyu Biraz Daha Açıklarsanız Sevinirim ..
Mesaj13.09.2011, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesim onu kurmanın çok kolay bir yolu var sana anlatayım:

1.bir bedva hostingden forum sitesi kuracaksın

2.yeni bir sayfa acacaksın ve iframe kodu ile forum siteni normal sitene ekleyeceksın
Mesaj13.09.2011, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
kardesim onu kurmanın çok kolay bir yolu var sana anlatayım:

1.bir bedva hostingden forum sitesi kuracaksın

2.yeni bir sayfa acacaksın ve iframe kodu ile forum siteni normal sitene ekleyeceksın

Arkadaş Ne Diyor Anlamadım Ki .
Mesaj13.09.2011, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazı arkadaşlar profesyonel forum kuruyor ama bs ye değil php veya asp destekleyen free sitelere kuruyorlar ordan iframe alıp bs de yayınlayan arkadaşlar oluyor o tip birşeyde yapabilrsiniz
Mesaj13.09.2011, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasimkaynagi yazmış:
bazı arkadaşlar profesyonel forum kuruyor ama bs ye değil php veya asp destekleyen free sitelere kuruyorlar ordan iframe alıp bs de yayınlayan arkadaşlar oluyor o tip birşeyde yapabilrsiniz

Evet Çok Doğru .
Mesaj13.09.2011, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj13.09.2011, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ejderinlordlari yazmış:

Hiç yoktan iyidir Mr. Green
Mesaj14.09.2011, 00:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ejderinlordlari yazmış:

O Forum Arka Planını Soruyorsanız Bana Önemli Mesaj At Kodunu Verebilirim ..!