Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu: yha

arkadaşlar ne istiyorsunuz
Mesaj17.09.2011, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitenize Giriş Yapamıyorsanız İnceleyiniz..!

ua1905ua yazmış:
Merhaba.
Sitenize giriş yapamıyorsanız sebebleri alta belirtilmiştir.
Bedava-Sitem de bulunan Tüm siteler farkı serverlere bağlıdır tek bir servere bağlı değildir. Bir serverde calışma yapılıyorsa.
Calışma yapılan servere bağlı olan tüm sitelerin grişleri ya engelenir. Yada donmalar yaşanır. Ortada hata yada sorun yoktur
Eğer sitenize geçici olarak giriş yapamıyorsanız sebebi budur.
Bedava-Sitem teknik destek personeli olarak.İyi forumlar dileriz
Mesaj17.09.2011, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Evt

nazilliforum yazmış:
Evet Sitemde Hata Olmuştu 20 Dk Boyunca Giremedim Sonra Düzeldi Very Happy
Evil or Very Mad Rolling Eyes Mr. Green Arrow Idea Very Happy
Mesaj18.09.2011, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende firefoxtan çıkış yap diyorum çıkış yapmıyor
Mesaj18.09.2011, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

fb2033 yazmış:
bende firefoxtan çıkış yap diyorum çıkış yapmıyor

çerezlerden kaynaklı çerezleri sil çıkış yaparsın Wink

Mesaj20.09.2011, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitenize Giriş Yapamıyorsanız İnceleyiniz..!

ua1905ua yazmış:
Merhaba.
Sitenize giriş yapamıyorsanız sebebleri alta belirtilmiştir.
Bedava-Sitem de bulunan Tüm siteler farkı serverlere bağlıdır tek bir servere bağlı değildir. Bir serverde calışma yapılıyorsa.
Calışma yapılan servere bağlı olan tüm sitelerin grişleri ya engelenir. Yada donmalar yaşanır. Ortada hata yada sorun yoktur
Eğer sitenize geçici olarak giriş yapamıyorsanız sebebi budur.
Bedava-Sitem teknik destek personeli olarak.İyi forumlar dileriz
Mesaj21.09.2011, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu basligi inceleyiniz.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=191785
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 21.09.2011 13:35:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.09.2011, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

Görüldüğü gibi bazı kişilerin (Buna bende dahilim) Mesajları dikkate alınmamış bile Oysa o kadar site takibi yapan ve yöneticilerle birlikte çalışan çeşitli serverleri olan bir ücretsiz web sitenin takibini yapan bu kişiler insanların sorunlarına ne çözüm bulabiliyor nede ilgileniyor neymiş reklamı kaldırmış silin gitsin sonra giriş yapıcağınız zamanda bu site silinmiştin uyarısını atın önüne ne bir açıklama nede detay yazılmış böyle saçmalık gerçekten olmaz bütün web sitelerimi siliyorum çevremdekilerede açıklamasını yapıcam yaklaşık 3 senedir bedava-sitem'i kullandım ama şimdi anlıyorumki zamanımı burada boşa harcamışım bir çok paralı forum sahibi oldum yinede buraya bağlıydım insanların hakkı yeniyor olmamalı ... siz para peşindesiniz reklam özgürlüğü paketi buna sadece gülerim Very Happy Gerçekten komik!
Mesaj22.09.2011, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu: metin2 wolf hileleri MAX PAYNE SPİDERMAN

İcerik kaldirilmiştir. By ua1905ua

En son abdulkadir002 tarafından 27.09.2011 00:08:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.09.2011, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu: niye boyle

siteme bir türlü giremiyorum gelen mesajlara bakamıyorum sayfalarımı değiştirmek istedim oda olmuyor sebeb serverler mı yok sa benim pc den mi bir yardım eden yok musebebin ne oldugunu soylececek kimseye mesajda atamıyorum.... Embarassed
Mesaj24.09.2011, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu: site anasayfa yüklem3esi başarısız

Moderotörümüzün dikkatine! Bu forumda yazılanlara rağmen benim sitemdeki sorunda olumlu bir gelişme olmadı. Yaklaşık dört aydır sitemin ana sayfasına yükleme yapamıyorum. Dolayısıyla Google taramasına giremediğimden site hiti düştü.
Mesaj24.09.2011, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu: e_mail

bana sitenin e_maili gelmedi bunu nasıl halldeebilirm
Mesaj26.09.2011, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben siteme girince beyaz sayfa üzerinde offline website yazısı çıkıyo açmıyo bi türlü ne yapmalıyım ? :S
Mesaj27.09.2011, 00:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

guitarstrings yazmış:
ya ben siteme girince beyaz sayfa üzerinde offline website yazısı çıkıyo açmıyo bi türlü ne yapmalıyım ? :S

Merhaba. Sizin yapacağınız birsey yok.
Siteniz 24 saat içerisinde tekrar acilacaktir.
Bu sorun irfame aracıyla sahte ziyaretçi sayesinde oluşuyor.
İrfame kosu eklediyseniz kaldırınız.
Size 1001 klik (Ping) yollayan da ola bilir.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj27.09.2011, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler Very Happy
Önceki mesajları göster: