Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2011, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu: GİRİN LÜTFEN

ARKADAŞLAR ADIM: ALİ
ARKADAŞLAR TASARIM HAKKINDA WEB SİTE YAPMADA KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM DREAMVEARDA ACABA SENN BUU VİDEO SENİN GELİŞMENDE YARDIMCI OLUR DEDİĞİN Bİ VİDEO VARMI YARDIMCI OLURSAN İYİ OLUR ŞİMDİDEN SAOLUN

--------------------------------------------------------------------------------
Mesaj19.09.2011, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR LA NE OLACAK BİLDİĞİNİZİ PAYLAŞSANIZ SEVABA GİRERSİNİZ BİLDİĞİNİ PAYLAŞMAK KÖTÜ BİŞEY DEĞİL SİZE ANLATIN DENMİYO YA SADECE BİLDİĞİNİZİ PAYLAŞACAĞNIZ AYIP WALLA BENCİL OLMAYIN LÜTFEN
Mesaj19.09.2011, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
ôzel mesaj sistemi araciyla size bir link gönderilmistir.
Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj19.09.2011, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tc-radiomen yazmış:
ARKADAŞLAR LA NE OLACAK BİLDİĞİNİZİ PAYLAŞSANIZ SEVABA GİRERSİNİZ BİLDİĞİNİ PAYLAŞMAK KÖTÜ BİŞEY DEĞİL SİZE ANLATIN DENMİYO YA SADECE BİLDİĞİNİZİ PAYLAŞACAĞNIZ AYIP WALLA BENCİL OLMAYIN LÜTFEN

Kendim bir video yapacağım Onu Veriri 2 Saat Sonra 19.09.2011 tarihinde saat 22:00 a yakın bir zamanda....
Mesaj19.09.2011, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

codebanks
basligi kilitlemistim.
Fakat türkce anlaatimini hazirliyacaginizi söylemenizden dolayi tekar aciyorum basligi.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj19.09.2011, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Merhaba.
ôzel mesaj sistemi araciyla size bir link gönderilmistir.
Kolay gelsin.

Yavv Ben Hep Saniye Farkıyla Mı Yeniliyorum Mr. Green Idea
Mesaj19.09.2011, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN TŞK BAŞKA BİLGİSİ OLAN WARSA YARDIM EDERSE ÇOK İYİ OLUR
Mesaj19.09.2011, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

codebanks
saate bakip yorum yapmaniz harika. Laughing
Mesaj19.09.2011, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy
Önceki mesajları göster: