Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2011, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Metin2 ve benzeri siteleri Hakkında öneri

Sanalika gibi Diğer oyunlarında yasaklanması gerekmıyormu içimiz duışımız metin2 oldu Diğer oyunlar o kadar değilde Metin2 tarzında knight online gibi oyunlar ile ilgili sitelerin yasaklanması daha iyi olur Çünkü hile vs. paylaşıyorlar birde Pvp için Dosya paylaşıyorlar Bu da sanırım Telif hakkını Ezip geçiyor Oyunun orjinal Dosyalarını değiştirmek Hileye de giriyor sanırım
Mesaj20.09.2011, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Dikkat

@bilgisayar-doktoru arkadaşım hile ve pvp dosyası paylaşımı telif hakkına girmez.Hile oyunun açıkları kullanılarak yapıldığı için oyun sahipleri hileyi telif hakkı altına alamaz hileyi yapanlar alır.Telif hakkına girseydi şimdiye hile yapan tüm kişileri yakalarlardı.hileyi yapanlar resimlerini,eposta adreslerini vb. şeylerinide paylaşmaktan hiç çekinmiyor.
Sonrasına Pvp dosyası paylaşmakta yine oyun sahiplerinin yaptığı ve yasakladığı bişey olmadığı için sadece dosyayı yapan kişi tarafından telif istenebilir...Eğer pvp dosyası paylaşmak yasak olsaydı hileyi paylaşan .tr.gg siteleri değil bedava sitem kapatılırdı.

Kusura Bakma Seni Kötülemek İçin Yazmadım Doğruları Yazdım.Eğer Bir Yanlışım Olduysa Özür Dilerim...
Mesaj20.09.2011, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Metin2 ve benzeri siteleri Hakkında öneri

bilgisayar-doktoru yazmış:
Sanalika gibi Diğer oyunlarında yasaklanması gerekmıyormu içimiz duışımız metin2 oldu Diğer oyunlar o kadar değilde Metin2 tarzında knight online gibi oyunlar ile ilgili sitelerin yasaklanması daha iyi olur Çünkü hile vs. paylaşıyorlar birde Pvp için Dosya paylaşıyorlar Bu da sanırım Telif hakkını Ezip geçiyor Oyunun orjinal Dosyalarını değiştirmek Hileye de giriyor sanırım

Öyle Yapanlara Gerekenleri Yapacaklarını Sanıyorum Üstümüze Böyle Şeylerin Vazife Olmadığını Sanıyorum Ama Yinede Değerli Moderator Arkadaşlarımızın Görüşünü Özel Mesaj İle Veya Buradan Alabilirsiniz ..
Önceki mesajları göster: