Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Forumunun Hali

Merhaba Bedava Sitem üyeleri,

En son gelistirici tarafından 22.09.2011 20:10:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.09.2011, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle bu sorun bir buçuk yıldır vardır.
Hiç bir mod,yönetici ve üye bu işe el atmadı
Atmaya çalışanların(örn ben) engellendi.
Ayrıca burası bir teknik bir forumsa neden serbest bölga ve gençlere özel bölüm var Question
Hem serbet bölge adı üstünde serbest bölge burayada kural konulması çok saçma.
Eyer burası teknik bir forumsa b-s bağımlılarına bölümü kaldırılmalıdır.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj22.09.2011, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:
Öncelikle bu sorun bir buçuk yıldır vardır.
Hiç bir mod,yönetici ve üye bu işe el atmadı
Atmaya çalışanların(örn ben) engellendi.
Ayrıca burası bir teknik bir forumsa neden serbest bölga ve gençlere özel bölüm var Question
Hem serbet bölge adı üstünde serbest bölge burayada kural konulması çok saçma.
Eyer burası teknik bir forumsa b-s bağımlılarına bölümü kaldırılmalıdır.

Tabi ki, ben de engelleneceğimi biliyorum.
Mesaj22.09.2011, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani böyle konular açılarak hiç bir yere gelinemez.
Çünkü böyle başlılar direk modlar taraffından kaldırılıyor.

Konu Kilit Lütfen.

Mesaj22.09.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın şimdi @ua1905ua modumuz açmış.buda konu kilitlencek anlamına geliyor.

Mesaj22.09.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

İslami paylaşımlara izin verilip terör vs.. başlıklarının kilitlenmesinin tek sebebi tartışma çıkaran konular olmasıdır tartışma çıkarmayacak olan hiçbir başlık ASLA KİLİTLENMEZ ayrıca verdiğin linklere bakılırsa eğer o konular kilitlenemseydi emin ol şuan o başlıklarda tartışma çıkmıştı modlar neyin nasıl yapılacağını sendne benden iyi bilir kardeşim....
Mesaj22.09.2011, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

BİRDE KARDES SİYASİ KONULAR OLSUN TERÖR KONULARI OLSUN BU KONULARA İLGİ ÇEKMEK İÇİN SIRF GICIKLIĞINA SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPAN ÇOK OLUR GERGİNLİKTEN BASKA HİÇBİR SEY ELE GEÇMEZ AYRICA SİTEDE NE KADAR KİŞİYLE TANIŞTIYSAM ÇOĞUNUN YASI KÜÇÜK BUNLARIDA HESABA KATMAK LAZIM SENCE O VERDİĞİN LİNKLERDEKİ KONULARA NE YAZMALARINI BEKLİYORDUN...
Mesaj22.09.2011, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Terörün devam etmesini isteyen çıkarsa zaten banlanması gerekir.

Ya da Atatürk'e karşı birşey yazılırsa bu forumun Türklüğünden şüphe edilmelidir.

Madem herkes Türk, herkes teröre karşı neden tartışma çıksın?

İslam ile ilgili yazılar yazılıyor. Benim itirazım yok ama Atatürk konusundan daha doğru bilgiler içerdiğini kimse bana söylemesin. Çoğu kişi kendisini din bilgini sanıp yalan yanlış bilgiler de yazabiliyor. Yani tartışma çıkacaksa oradan da çıkar merak etmeyin.

Burası gerçekten Türkiye forumuysa kitaplardan Atatürk'ün kaldırılmasına verilen tepkiler zaten yadırganmaz! Tabi ki bunu kimlerin yaptığına dair tartışmalar olacaktır fakat Filistin'de savaş çıktığında Filistin yönetiminin içine bu kadar kolay girebiliyorsak Türkiye'yi de o kadar özgür tartışmalıyız.

Neden insanların bir forumda siyaseti tartışması ayıp birşey olabilir? Televizyonda bütün gün izlediğimiz bu değil mi? Facebook'ta her gün gördüğümüz şehit haberleri değil mi?

Neden bu kadar siyasetten korkutuldunuz?

Bize yapılan baskı aynen şöyle: ülkeye atılan kazıklara asla ses çıkarmayın, pembe gözlüklerinizi takın ve gereksiz ne kadar konu varsa burada onlarla oyalanın!

Madem tartışma çıkıyor diye bir konu yasaklanabiliyor. Hadi o zaman tartışma çıktı bile, buna karşın serbest bölge kapatılsın! Bu size ne kadar saçma geliyorsa diğerleri de o kadar saçma.
Mesaj22.09.2011, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimsenin terörü ve ülkeyi umursamadığını sanıyorsa çok yanılıyorsun herkes hakkında suizan ediyor nerden biliyorsun benm yada bibaşkasının umursamadığını?Ayrıca burda kendini din bilgini sanıp yalan yanlış bilgiler veren yok varsa bizde görelim ayrıca din hakkında konuşmak için belli bir zekaya ve bell, bir yaşa sahip olup ilim almak gerekir ancak burdaki insanlar terörü tartışarakmı çözecek?Mesela sen burda terörden vs.den bahsediyorsun bunun hakkında ne kadar kitap okudun yada ne kadar bilgin var bu siteye giren herkes senin bilginemi sahipki bu konuda aklı-selim bir şekilde tartışsın verdiğin linkteki yorumu hiç okudunmu aynen şu yazılmış"aptal pkk" sence bu neye çözüm?
Mesaj22.09.2011, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyler , böyle konular açıldı , yazıldı , çizildi. Bir yere varamadı , siz buraya 1 postta atsanız 1000 postta atsanız Bedava-Sitem sizi görmüyor. Görseydi zaten ilk olarak örnekler güncellenir , yeni bir admin atanırdı.

Açmayın böyle konular, bende açtım , yalan oldu. Bırakın , bedava-sitem böyle bir yer. İsteyen zaten böyle kabul eder. Ha kabul etmeyenlerde böyle başlık açarak bir yere varamazlar. Ben kimseye bir şey demiyorum. Bende açtım böyle başlıkar. Ama bir yere varılmıyor. Wink

Mesaj22.09.2011, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Beyler , böyle konular açıldı , yazıldı , çizildi. Bir yere varamadı , siz buraya 1 postta atsanız 1000 postta atsanız Bedava-Sitem sizi görmüyor. Görseydi zaten ilk olarak örnekler güncellenir , yeni bir admin atanırdı.

Açmayın böyle konular, bende açtım , yalan oldu. Bırakın , bedava-sitem böyle bir yer. İsteyen zaten böyle kabul eder. Ha kabul etmeyenlerde böyle başlık açarak bir yere varamazlar. Ben kimseye bir şey demiyorum. Bende açtım böyle başlıkar. Ama bir yere varılmıyor. Wink

Aynen Wink

M.Aslan
Mesaj22.09.2011, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenafinnur yazmış:
Kimsenin terörü ve ülkeyi umursamadığını sanıyorsa çok yanılıyorsun herkes hakkında suizan ediyor nerden biliyorsun benm yada bibaşkasının umursamadığını?Ayrıca burda kendini din bilgini sanıp yalan yanlış bilgiler veren yok varsa bizde görelim ayrıca din hakkında konuşmak için belli bir zekaya ve bell, bir yaşa sahip olup ilim almak gerekir ancak burdaki insanlar terörü tartışarakmı çözecek?Mesela sen burda terörden vs.den bahsediyorsun bunun hakkında ne kadar kitap okudun yada ne kadar bilgin var bu siteye giren herkes senin bilginemi sahipki bu konuda aklı-selim bir şekilde tartışsın verdiğin linkteki yorumu hiç okudunmu aynen şu yazılmış"aptal pkk" sence bu neye çözüm?

Susarak bir yere gelinebileceğini sanıyorsan bu acizliktir.

Konuşmaktan korkutulmuş bir millet cahil kalır.
Mesaj22.09.2011, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir boş konuşmak vardır birde gerekince doğru konuşmak vardır....

uzatmayacağım çünkü anlamıyorsun...
Mesaj22.09.2011, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenafinnur yazmış:

Ne desem boş, haklısın.

Zaten bu cümlen ülkeye nasıl bir gözle baktığını da açıklamış oldu.
Mesaj22.09.2011, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

gelistirici yazmış:
fenafinnur yazmış:

Ne desem boş, haklısın.

Zaten bu cümlen ülkeye nasıl bir gözle baktığını da açıklamış oldu.

Çocuk olduğun ve bu konuda tartışılacak biri olmadıgn yazdıklarından belli ayrıca yazdıklarım iyi okusaydın benm ülkemi önemsediğimi anlardn ve benm demek istedmgm bu forumda senın gibi lafları çarpıtan çocukca yorumlar yapıp karşıdakini anlamayanlar var işte bunun için siyaset konuşmak yasak ben ne diyorum sen ne diyorsun ayrıca benim kişiliğim hakkında yorum yapma gerçekler hakkında yorum yap ancak emın ol ulkemi senın gibi forumlarda savunmuyorum gerçek hayatta üniversitelerde okullarda savunup gençleri uyandırıyorum....
genç kızlarımız eteğimn boyunu annemden nasıl gizlerim,bugün ilgi çekmek için hangi saç modelini yapsam..
erkek çocukları hangi kızı tavlasam,bugün hangi pc oyununu oynasam diye düşünen ve akşamada eve gelip aşkı memnu izleyen gençlerimz varken forumda ne yazmalarını bekliyorsun gidip gerçek hayatta o fikirleri vermelisin...
Önceki mesajları göster: