Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2011, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca aykut bana özelden hakkını helal et yazmışsın helal etmiyorum bilesin!..
Mesaj26.09.2011, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Abi Ne Olur Sorun Çıkarma Allahını Seversen Tamam Ben Şuçluyum Ayrılırım Forumdan ..

saçmalama her şeyi anladım ben 2007 den beri b-s deyim bu tür olaylar çok gördum ve tahmınım bana gelen resımlerle oynanmış ben 3-4 yasında degılımkı bunları yutayım 24 yasında adamım ya olmaz böyle seyler arkadaşlar kendinizi toplayın onun bunun günahına girmeyin ayıptır

Mesaj26.09.2011, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi Tamam Ne Olur Ben Sdece Bedava Sitemi Bırakıyorum Yine Görüşürüz Konuşuruz Sen Dert Etme ..
Mesaj26.09.2011, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
aykut-servis yazmış:
Abi Ne Olur Sorun Çıkarma Allahını Seversen Tamam Ben Şuçluyum Ayrılırım Forumdan ..

saçmalama her şeyi anladım ben 2007 den beri b-s deyim bu tür olaylar çok gördum ve tahmınım bana gelen resımlerle oynanmış ben 3-4 yasında degılımkı bunları yutayım 24 yasında adamım ya olmaz böyle seyler arkadaşlar kendinizi toplayın onun bunun günahına girmeyin ayıptır

arkadaslar oynandı kelımesı yanlıs oldu özur dılerım neyse ama su bir gerçekki arada yanlış anlaşılma var ısım vermeyım de aykutu yanlıs anlamıs aslında aykut öyle bısı demek ıstememıs.

Mesaj26.09.2011, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Lütfen Kapansın Artık :(
Mesaj26.09.2011, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslarbencede kapansın ben sonradan aykut arkadasımla ve diğer arkadaslarla konusacam ve bu konuyu ozelden cozmeye calısacaz aykut arkadasımız sevdıgımız bı arkadasımızdır forumda cok emegı vardır artık kımse bırbırıne laf atmasın lutfen
Mesaj26.09.2011, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Mad
Burası teknik destek forumudur.
Teknik konularda açıklamalar yapmak moderatörlerin görevidir .
Kullanıcılara forum kurallarını belirtmek mantıklı ve doğru karar.
Yardımcı olmak ve paylaşımci olmak forumun konsepti.
Foruma yardımcı olmak isteyen herkes yardımcı olabilir.
Bu moderatör olmak icin değil moderatorlere yağ çekmek değil.
Foruma sahip cikmaktir. Yeni gelen kullanıcılara yol göstermektir
Şimdiye kadar iki kullanıcımız banlanmiştir.
Dipnot. Tabiki moderatörlerin işine karışırım düşüncesi içerisinde bulunmamak gerekir. Bu yanlıştır
Ayrıca kimsenin şüpesi olmasın. Sadece moderatör olmak icin yardim eden foruma giren asla moderatör olamaz olmayacaktır.
Zaten mod alımları yapılmıyor.

Herkes foruma sahip çıkmayı denesin yardımlaşmayı denesin.
Bir dost iki dostur. 3 dost dost ortamidir. Ortam sevgi saygidir. Sevgi saygı aile ortamidir kardes olmaktır. Hepimiz aynı vatanın aynı milletin çocuklarıyiz. Kolay gelsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 26.09.2011 22:49:42 tarihinde değiştirildi, toplam 9 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: