Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.09.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Bs bağaımlısı nasıl olunuyor ?

BİR ÇOK ÜYE DE BS BAĞIMLISI YAZISINI GÖRMEKTEYİM BU NASIL MÜMKÜN OLUYOR...
Mesaj28.09.2011, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
BS Bağımlısı rütbesini almak için
300 forum paylaşımınızın olması gerekiyor
Ve 300 paylaşım yaptıktan sonra bu rütbe otamatik olarak veriliyor
Umarım anlatığımı anlamışsınızdır
İyi forumlar ..

Mesaj28.09.2011, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkür ederim. gayet açıklayıcı oldu.. daha iyi anlatan çıkmazdı sağolun Smile İYİ FORUMLAR
Mesaj29.09.2011, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aramızda hiç lafı olmaz ben bedava sitemde yardım ve destek vermek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama bazı arkadaşlar değerimi bilmiyorlar ve kalbimi fena kırıyorlar dostum ..
Mesaj29.09.2011, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim.

Bs bağımlısı olmak istiyorsan.Her konu altına güzel payşaım yaz.Yda paylaşım için sağol.Veya yanlış bir konu açıldığı zaman yasak kardeşim,yanlış yerde açmışsın,gibi iletiler yolla.Sonra bi bakmışsın bağımlı olmuşsun.Very Happy
Mesaj29.09.2011, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikistanbul yazmış:
Kardeşim.

Bs bağımlısı olmak istiyorsan.Her konu altına güzel payşaım yaz.Yda paylaşım için sağol.Veya yanlış bir konu açıldığı zaman yasak kardeşim,yanlış yerde açmışsın,gibi iletiler yolla.Sonra bi bakmışsın bağımlı olmuşsun.Very Happy

Gerekli açıklamayı ben yapmış bulunmaktayım sizin tekrarlamanıza gerek yoktu. Wink
Mesaj29.09.2011, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende arkadaşa yardım etmeye çalışıyorum.Yol göstermeye çalışıyorum.Yukarıda sadece aykut açıklma yapsın yazmıyor.
Mesaj29.09.2011, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizin yapmakta olduğunuz açıklamadır , bunun kavgasını yapacaksanız özel mesaj ile bekliyorum ..
Mesaj29.09.2011, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Sizin yapmakta olduğunuz açıklamadır , bunun kavgasını yapacaksanız özel mesaj ile bekliyorum ..

Aykut sende yapıyorsun aynı şeyleri,tarışma yaratmaya gerek yok!
Terbiyenizi takının!
Mesaj29.09.2011, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rolling Eyes Herkese Allah akıl fikir versin.KOnuyu açan kardeşimede bs bağımlısı rütbesi amin...
Mesaj29.09.2011, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikistanbul yazmış:
Rolling Eyes Herkese Allah akıl fikir versin.KOnuyu açan kardeşimede bs bağımlısı rütbesi amin...

Sanada...
Şu aykutla uğraşma artık çocuk kıt akıllı kardeşim herkes anladı sen anlamadın!
Mesaj29.09.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim,ben bu aykutu sizden daha iyi tanırım.Ben aykuta karşı birşey söylemiyorum.O üstüne alınıyor..Ben ne güzel açıklamamı yaptım arkadaşa yardım olsun diye ordan hemen atladı ben ne yapıyım.
Mesaj29.09.2011, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikistanbul yazmış:
Kardeşim,ben bu aykutu sizden daha iyi tanırım.Ben aykuta karşı birşey söylemiyorum.O üstüne alınıyor..Ben ne güzel açıklamamı yaptım arkadaşa yardım olsun diye ordan hemen atladı ben ne yapıyım.

4 Yıldır Burdayım Ben Eskileride Tanırım Yenileride Ancak Forumda Aktif Değilim!
Uzaktan uzaktan takip ederim diğer kardeşlerim gibi...
Neyse tartışmayalım,konu tadında bırakılsın,iyi günler...
Mesaj29.09.2011, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyovix yazmış:
aykut-servis yazmış:

Aykut sende yapıyorsun aynı şeyleri,tarışma yaratmaya gerek yok!
Terbiyenizi takının!

Ya Kinlenmişsiniz Bana Burada Herşeyi Yapıyorsunuz Kolay Değil Her İstediğiniz Olamaz Değil Mi ? Eğer Böyle Bir Şey Olsaydı Forumun Düzeni Olmazdı ..
Mesaj29.09.2011, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

FORUMDA PEK AKTİF DEĞİLİM .. ANCAK ŞU ANA KADAR GÖRDĞÜM AYKUT SERVİSTEN MİLLET PEK HOŞLANMIYOR... ALINGAN DYORLAR YALAKA DİYORLAR VS... BS FORUM FORMATINDA YARDIMLAŞMAK MİLLETE CEVAP VERMEK ESAS MİLLETE YARDIM ETMESİ HOŞUMA GİTTİ BÖYLE DE OLMASI LAZIM.. HERKESTEN ÖNCE CEVAPLADI... SAĞOLSUN... HERKES BİR RÜTBE SAHİBİ OLMAK FITRATI GEREĞİ.. O DA HAKLI OLARAK MOD.. OLMAK İSTİYORDUR... BU DOĞAL BİR ŞEY SONUÇTA... MESALA DİĞER ARKADAŞTA AÇIKLAMA YAPMIŞ ONUN AÇIKLAMA YAPMASINA TAVIR GÖSTERMESİ BELİRGİNLİĞİNİN DÜŞME ENDİŞESİ BU GAYET NORMAL... NEYSE UUZUN LAFIN KISASI NE MİLLETİ AĞIR ELEŞTİRELİM NE DE ÖNÜNE TAŞ KOYALIM HEP BERABER AYNI DÜŞÜMCE İÇİNDE HAREKETRE EDERSEK BİR SORUN OLMAYACĞNI DÜŞÜNÜYORUM BİLMEM SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ...