Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2011, 05:43 (UTC)    
Mesaj konusu: İlk Tasarımım İyi Kötü Yorum Bekliyorum :D

Arkadaşlar Sade Bir Tasarım Yaptım Daha Yeniyim İlk Tasarımım İyi Kötü Yorum Bekliyorum Smile Beğenilirse Sevinirim Very Happy

http://b1109.hizliresim.com/11/9/26/2644.jpg

Buda Link Ne Olur Ne Olmaz Very Happy
Mesaj30.09.2011, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum ellerine sağlık .... hiç çizemeyenler var sonuçta mesala ben Very Happy
Mesaj30.09.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen tasarım vb. grafik çalışmalarınızı ilgili konuda paylaşın.
CSS Kategorisi konuları
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=143003

Mesaj30.09.2011, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel ama çok sade olmuş.ama ilk için güzel bir başlangıç. Razz
Mesaj30.09.2011, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence güzel olmuş eline sağlık ancak style ler basit kalmış gerisi güzel Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj30.09.2011, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

..

En son aktif-dunya tarafından 17.03.2013 16:53:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.09.2011, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dunya yazmış:
başarılar ilk cizimin bile olsa güzel olumş herzaman en iyisini yapabilcegini düşün Very Happy Very Happy tabi bende cok güzel yapamıyorum Razz

Wink
Mesaj30.09.2011, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar ama style'ler basit kalmış Smile
Mesaj30.09.2011, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikergunlugu yazmış:
Başarılar ama style'ler basit kalmış Smile

Mr. Green Mr. Green
Mesaj01.10.2011, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür Ederim En Son Yaptıgım Tasarımda Bu Smile Devrimcity'den İlham Aldım Smile Kendisini Teşekkür Ederim Smile

http://img.webme.com/pic/b/bedavasitepaylasim/tasarim2.jpg
Mesaj01.10.2011, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımı Çiziyorsun Ama Kullanmıyorsun Enterasan , Benim Acemi Olduğum Zamanda Ben Her Gün Tasarım Değiştirirdim Öyle Öyle Geliştim Mesela Photoshopta Yeni Yeni Bir Sürü Şeyler Öğreniyorum İlk Çizimin Çok Basit Olmuş Sana Tavsiyem Tek Renk Kullan Hem Daha Güzel Olur Hemde Kodlama Sırasında Tasarım Katlanmaz ..
Mesaj01.10.2011, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Bu Tsarım Diğerinden Daha Basit Durmuş Diğerinin Stilleri Güzel Olsaydı Çok Süper Bi Tasarım Olurdu Hayallerini Bozmak İstemem Tabi Very Happy Mr. Green
Mesaj01.10.2011, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Tasarımı Çiziyorsun Ama Kullanmıyorsun Enterasan , Benim Acemi Olduğum Zamanda Ben Her Gün Tasarım Değiştirirdim Öyle Öyle Geliştim Mesela Photoshopta Yeni Yeni Bir Sürü Şeyler Öğreniyorum İlk Çizimin Çok Basit Olmuş Sana Tavsiyem Tek Renk Kullan Hem Daha Güzel Olur Hemde Kodlama Sırasında Tasarım Katlanmaz ..

Wala Bende Yeniyim Hep Tasarım Çiziyorum Uyguluyorum Süper Oluyor Aykut Bey Çok Haklı Mr. Green Mr. Green
Mesaj01.10.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

crazybluedesign yazmış:
aykut-servis yazmış:

Wala Bende Yeniyim Hep Tasarım Çiziyorum Uyguluyorum Süper Oluyor Aykut Bey Çok Haklı Mr. Green Mr. Green

Dreamweawer Kullanmayı Bilmiorum Bide Derslerden Başım Yogun Very Happy Şu Anda Ögrenemem Meslek Lisesi Düz Lise Gibi Olmuo Elimde Sürekli Bir Devre Var Ama En Kısa Zamanda Öğrenicem Banada Lazım Oluo Smile Daha Yeni Okuldan Geldim Mesela Ben Açık Lise Okuyorum 2 Gün Dersim Var Ama Sabahtan Akşama KAdar Very Happy Hak Verin Birazda Smile
Mesaj03.10.2011, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: