Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2011, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu: iyi bir site yapabilmek için yardım

Mr. Green Arrow dostlarım benim sorunum şu şimdi eşim filipinli ve istanbul genlinde 2000 den fazla yurt dışındada bir okadar türkiyeyi merak eden iş arayan eleman arayan (yabancı) insan var. çocuk bakımından ev temizliğine bir çok konuda yardım alabilecekleri bir site yok. ben daha öncede bedava sitem'e kayıt olup bir site yaptım ancak hikaye çıktı. paryla bir site yapacak gücüm yok. ancak googlede vs.. bulunabilecek.. iyi bir site yapmak istiyorum... maksat para kazanmak değil.. bu siteden herkese ulaşabilmek... burdan siteyi yapıyorum arama motorunda çıkacak kelimeleride yazıyorum ama googlede sitenin tam adını bile yazsam yada adresini hiç bir sonuç çıkmıyor... Embarassed Question Sad
Mesaj03.10.2011, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google'da arama sonuçlarında ilk sırada ya da ilk sayfada çıkmak için (t)onlarca şey önerebilirim.

1. http://www.google.com/intl/tr/add_url.html
2. Siteyi Google'a doğrulatmak. (Google verification)
3. ....
4. ....
99. ....
....

Kolay Gelsin.
Mesaj05.10.2011, 00:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Twisted Evil Razz Laughing Laughing Laughing Razz Twisted Evil
teşekkür ederim dostum işimi gördüm Smile bütün günümü kod aramakla geçirdim sonunda onları buldum kodlarla ilgili hiç bilgim yokkan sağlam bilgi edindim..sitelerin verdiği kodlardaki likleri kaldırmayı bile bugün çözdüm Smile Cool Cool Cool 84agency.tr.gg bi bak istersen sanırım güzel oldu Smile Mr. Green GOOGLE'de bazen 1. bazende 2. sırada çıkıyorum Smile
Mesaj05.10.2011, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

84agency yazmış:
Twisted Evil Razz Laughing Laughing Laughing Razz Twisted Evil
teşekkür ederim dostum işimi gördüm Smile bütün günümü kod aramakla geçirdim sonunda onları buldum kodlarla ilgili hiç bilgim yokkan sağlam bilgi edindim..sitelerin verdiği kodlardaki likleri kaldırmayı bile bugün çözdüm Smile Cool Cool Cool 84agency.tr.gg bi bak istersen sanırım güzel oldu Smile Mr. Green GOOGLE'de bazen 1. bazende 2. sırada çıkıyorum Smile

Önemli değil. Özgün bir site içeriğine sahipsen (bu da 3 numaralı madde olsa gerek), hiç bir işlem yapmasan da google siteni indeksler.

Bedava-sitem forumlarında dolu dolu 3 gün geçirirsen, CSS, JS, HTML hakkında kitap yazabilecek seviyeye gelirsin.

Bu arada yengemizle nasıl anlaşıyorsun? Ortak diliniz ne? İngilizce mi?

İyi günler.
Mesaj06.10.2011, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Laughing( yengen 15 senedir türkiyede filipince ingilizce türkçe gidiyoruz işte Smile))
yanlız bu 3.madde olayını anlayamadım ya.. özgün içerik derken anlamadım :
Mesaj07.10.2011, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özgün icerik tamamen kendinize ait olan organik sekilde yazılmıs kelime yogunlugudur
Yani sitenizi olustururken yapistir kopyala yerine size ait yazilarin bulunmasi daha yararlidir.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj12.10.2011, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

84agency yazmış:
Laughing Laughing( yengen 15 senedir türkiyede filipince ingilizce türkçe gidiyoruz işte Smile))
yanlız bu 3.madde olayını anlayamadım ya.. özgün içerik derken anlamadım :

Anladım. Mutluluklar. Razz

3. madde ua1905ua'nın dediği gibi... Wink