Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu: site yapacagım yardım

com. net. org vs gibi site alanı alıp site yapacagım neler lazım hangi programlar gerekli yardım edin mesaj atın ...
Mesaj05.10.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarlamak için:
1.dosyalarını hosta atmak için FileZilla v.b gibi bir ftp programı lazım
2.tasarım kodlamak için dreamweaver gibi bir program lazım
3.photoshop gibi bir grafik programına ihtiyacın var

site için gerekli olanlar:
1.domain
2.web alanı(hosting) lazım
Mesaj06.10.2011, 04:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodlarım hazır o halde sadece filezilla yüklemem gerek
Mesaj06.10.2011, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Host kiraladiginizda ftp programin paketin icinde bulunup bulunmadigini kontrol ediniz.

Ayrica

Site 2 Temel Öğeden Oluşur :

Domain + Host

Domain Nedir ? : Domain sitenin ismidir www. google . com gibi.

Host Nedir ? : Host Site İçeriginin Bulundugu Alandır !

Temel Öğeleri Anladıgımıza göre şimdide ;

Host ve Domain'i Nasıl Alırız ? : İnternette Site Açmak İçin gerekli olan bu öğeleri hosting firmalarından Temin Edebilirsiniz..

Peki Nasıl ? : İlk Önce Sizin Domain Almanız Lazım..Bunun İçinde bir hosting firmasına girip ordan domain ala basınız..Domaini Aldıktan Sonrada

Size Hosting Lazım Olucaktır...Bunuda Tekrardan Hosting firmanıza dönüp size en uygun hosting paketlerinden Satın ala basın...Herşey Tamamlandıktan Sonra Size Hesap Şifreleriniz E-POSTA yolu ile gelecektir onun için host ve domain alırken vereceginiz e-postaya dikkat edin

Ardından e-posta ile gelen DNS leri alan adını aldıgınız yerden Alan Adı Panelinizden yönlendirdiginiz an Siteyi oluşturmuş oluyoruz Smile

Gelen Şifreler İlede FTP ye Bağlanarak Sitenize Giriş Yapabilirsiniz...

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 06.10.2011 11:46:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.10.2011, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkürler kardes
Önceki mesajları göster: