Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.10.2011, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum Tasarımı Nasıl Yapılır?

Ben başka bir siteden bir forum açtım bu forumun tasarımı veya temasını artık hangisi uygunsa onu değiştirmek istiyorum bunu bana nasıl yapabileceğimi anlatabilecek veya güzelce anlatılmış bir kaç link verebilecek var mı? (NOT: Farklı bir siteden açtığım için sitenin linkini vermiyorum ona göre cevap verecekler mesaj atın özelden atayım linki..) Şimdiden Teşekkür Ederim.. Neutral
Mesaj15.10.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Forum Tasarımı Nasıl Yapılır?

c-obi yazmış:
Ben başka bir siteden bir forum açtım bu forumun tasarımı veya temasını artık hangisi uygunsa onu değiştirmek istiyorum bunu bana nasıl yapabileceğimi anlatabilecek veya güzelce anlatılmış bir kaç link verebilecek var mı? (NOT: Farklı bir siteden açtığım için sitenin linkini vermiyorum ona göre cevap verecekler mesaj atın özelden atayım linki..) Şimdiden Teşekkür Ederim.. Neutral

Kod:
http://dragonfablehilesi.tr.gg/Forum-kodu.htm
Mesaj15.10.2011, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu mu?

Kardeşim ben Bedava Sitem'in bize sunduğu forumu kullanmayacağım başka bir siteden açtım forumu Filezilla ile falan dediler ama beceremedim Sad
Mesaj19.10.2011, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı dert bende var şuan bulursan banada yardım et
Mesaj19.10.2011, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bu mu?

c-obi yazmış:
Kardeşim ben Bedava Sitem'in bize sunduğu forumu kullanmayacağım başka bir siteden açtım forumu Filezilla ile falan dediler ama beceremedim Sad

forumu filezilla ile atman çok kolay neresini yapamadın ?

Mesaj19.10.2011, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bende yapamadım attım ama tema olmadı .. işte bs de aloştık en kolayına orası karmaşık geldi...
Mesaj19.10.2011, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
ya bende yapamadım attım ama tema olmadı .. işte bs de aloştık en kolayına orası karmaşık geldi...

ilk baş php kuracaksın php yi kurmadan tema atamazsın hostuna

Mesaj20.10.2011, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

pm den de yazdım ama burayada yazayım yanlış bilgi vermiş olmayalım senin bana pm den gönderdiğin site de php kurmana fln gerek yok filezillaya da gerek yok.

o tür sitelerde filezilla ile atılmaz bu hazır olan ücretsiz forum sitesidir nasıl bedava-sitemde site alıyorsun onun gibi.Flezillaya gerek yok bunda ayarlarından yapıyorsun istediğin temayı seçebilirsin.

Mesaj09.11.2011, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu: ben

ben biliyorum ben VolcanoGameStudio.Bu yan Site. sitemdeki gibi bir forum istersen Sana Link Veririm Hem Resimli Hemde Yazılı Kurulum ve Siteye koyma yazıyor.
sitem:www.volcanogamestudio.tr.gg
direk foruma ulaşmak istersen:http://volcanogamestudio.tr.gg/Bak-Bul-k1-Forum-k2-.htm
Mesaj09.11.2011, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ben

centralika yazmış:
ben biliyorum ben VolcanoGameStudio.Bu yan Site. sitemdeki gibi bir forum istersen Sana Link Veririm Hem Resimli Hemde Yazılı Kurulum ve Siteye koyma yazıyor.
sitem:www.volcanogamestudio.tr.gg
direk foruma ulaşmak istersen:http://volcanogamestudio.tr.gg/Bak-Bul-k1-Forum-k2-.htm

eski bir başlıgı hortlatmışsın dostum tr.gg için değil konu amacı farklı Wink

Mesaj09.11.2011, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Forumun genelinde bu tür basliklar yasak.
Baslik kilit. Fakat>>
Ôzel mesaj sistemi araciyla mesaj atiniz.
Yardimci olurum. Kolay gelsin.!

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: