Forum'da ara:
Ara

İnfo-Ko.tr.gg'yi nasıl buldunuz =
Güzel
  62%
[ 5 ]
Orta Derecede(Sorunları Lütfen ÖM İle Bildiriniz)
  12%
[ 1 ]
Kötü(Sorunları Lütfen ÖM İle Bildiriniz)
  25%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
Mesaj18.10.2011, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: İnfo-Ko.tr.gg -Bende Varım :)

Selamlar info-ko.tr.gg ile karşınızdayım . Bende varım Smile

Lütfen eksik , hatalı veya iyi bulmadığınız nokta ve detayları Özel Mesaj ile bildiriniz..
Mesaj18.10.2011, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Güzel Fakat Forumun Hover Rengi Çok Kötü.... 10/8...

Başarılar...

VideoClipx
Mesaj18.10.2011, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumun için çok teşekkür ederim . Sence forumun rengi ne olmalı ?
Mesaj18.10.2011, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

info-ko yazmış:

BackGraund Rengi İle Aynı Olsa Daha İyi durur Bence... Diğer Kullanıcıların Görüşü Farklı olabilir...
Mesaj18.10.2011, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

videoklipx yazmış:
info-ko yazmış:

BackGraund Rengi İle Aynı Olsa Daha İyi durur Bence... Diğer Kullanıcıların Görüşü Farklı olabilir...

Görüşün için teşekkür ederim , göz önünde tutacağım.
Mesaj18.10.2011, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Tasarım çok basit olmuş ve ayrıca introyu kaldırırsanız daha iyi olur
Ve tasarıma arka plan eklemeyi unutmayınız Wink

İyi forumlar dilerim .
Mesaj18.10.2011, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Merhaba

Tasarım çok basit olmuş ve ayrıca introyu kaldırırsanız daha iyi olur
Ve tasarıma arka plan eklemeyi unutmayınız Wink

İyi forumlar dilerim .

Yorumun pek iç açıcı olmasada görüşün için teşekkür ederim Smile

Tasarımı EvrenselEğlence-Oktay kardeşim çizip kodladı ... Bence gayet güzel.Bazen basit şeyler güzel olabiliyor Smile İntroyu kaldırıcam.Ufak bir duyuru için koydum.Tekrar teşekkürler..
Mesaj18.10.2011, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Size tasarımı kimin çizdiği hakkında bir soru sorduğumu hatırlamıyorum , Sadece tasarım basit olduğunu söyliyorum tasarımı geliştirebilirsiniz veya kendiniz emek sarf ederek kendinize bir tasarım çizerseniz daha iyi olabileceğini belirtmek istiyorum .
Mesaj18.10.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Size tasarımı kimin çizdiği hakkında bir soru sorduğumu hatırlamıyorum , Sadece tasarım basit olduğunu söyliyorum tasarımı geliştirebilirsiniz veya kendiniz emek sarf ederek kendinize bir tasarım çizerseniz daha iyi olabileceğini belirtmek istiyorum .

Burada hafif olarak aşağılandığımı hissettim sanki ..

Yinede yorumlarınız için teşekkür ederim , herkesin farklı zevkleri vardır ve sizin zevkinize saygı duyuyorum . İyi günler.
Mesaj18.10.2011, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır asla sizi aşağılamam
Oktay arkadaşımızdan hem siz kendiniz istekte bulunuyorsunuz
Hemde ben basit olduğunu söyleyince bunu yapanın oktay olduğunu söyliyorsunuz
Yani beni tasarımı yapanın kötü tasarım yaptığını söylermiş gibi suçluyorsunuz
Ben size kötü tasarım demedim basit ve sade renklerde yapılmış bir tasarım demek istedim o kadar
Siz yanlış anladıysanız ben ne yapabilirim .

Mesaj18.10.2011, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Hayır asla sizi aşağılamam
Oktay arkadaşımızdan hem siz kendiniz istekte bulunuyorsunuz
Hemde ben basit olduğunu söyleyince bunu yapanın oktay olduğunu söyliyorsunuz
Yani beni tasarımı yapanın kötü tasarım yaptığını söylermiş gibi suçluyorsunuz
Ben size kötü tasarım demedim basit ve sade renklerde yapılmış bir tasarım demek istedim o kadar
Siz yanlış anladıysanız ben ne yapabilirim .

yok hayır hayır. Siz benin tamamen yanlış anlamışsınız. Tasarım basit diyince Oktay , güzel deyince Evren . Böyle bişi yok . Sadece belirtmek istedimki bence tasarım çok güzel . Tasarımı güzel bulduğum için Oktay arkadaşımı söyledim.Yorumunuzdan dolayı teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.
Mesaj18.10.2011, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel ancak arka plan eklersen daha güzel durur kardeş ,ayrıca tasarım nasıl olursa olsun tartışmanın alemi yok! herkes sitesini kendine göre düzenler ve bunada saygı duymak gerekir,kimse karışamaz..Allah başarını daim etsin..
Mesaj19.10.2011, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Tasarım güzel ancak arka plan eklersen daha güzel durur kardeş ,ayrıca tasarım nasıl olursa olsun tartışmanın alemi yok! herkes sitesini kendine göre düzenler ve bunada saygı duymak gerekir,kimse karışamaz..Allah başarını daim etsin..

Yorumun için teşekkür ederim , arkaplan konusunu göz önünde bulunduracağım... İyi günler.
Mesaj19.10.2011, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum için teşekkürler.
Mesaj19.10.2011, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:

Ortak birçok arka plan ekle önerisi üzerine , arka plan eklenmiştir. Değerlendirmelerinizi bekliyor ve iyi günler diliyorum.