Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2011, 07:09 (UTC)    
Mesaj konusu: sitene nasıl video eklenir?

nasıl video eklicem kod diolarda kodu nasıl yapıcam=?
Mesaj14.08.2011, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş yotubeden ve izlesene.com dan nasıl video yüklendiği sitemde anlatılıyor.(reklam yapmıyorum).yinede bulamazsan bana mesaj at.
Mesaj18.08.2011, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

youtubeye girin bir video açın videonun altında embed kodu olucak o kodu alın sonra sitenize gelin sayfa editörünü açın sonra sayfa editöründeki araç çubugunda bazı araçların içerisinde kaynak yazıyor tıkla ona kodu yapıştır ve tekrar kaynağa tıkla video sayfaya gelmiş olcak ve ondan sonrada koaydebilirsin .
Mesaj18.08.2011, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
youtubeye girin bir video açın videonun altında embed kodu olucak o kodu alın sonra sitenize gelin sayfa editörünü açın sonra sayfa editöründeki araç çubugunda bazı araçların içerisinde kaynak yazıyor tıkla ona kodu yapıştır ve tekrar kaynağa tıkla video sayfaya gelmiş olcak ve ondan sonrada koaydebilirsin .

Videonun altında önce share butonuna basman gerek sonra embede basacaksn
Mesaj15.10.2011, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

videonun altındaki kodlar iframedir onu eklemenyin videonun üzerinede sağtıkla sonra copy embed yapıp o kodu eklemenizi tavsiye ederim Wink
Mesaj19.10.2011, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg ye video eklenirmi eklenirse nasıl ?
Mesaj23.10.2011, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

tikladaeglen yazmış:
kardeş yotubeden ve izlesene.com dan nasıl video yüklendiği sitemde anlatılıyor.(reklam yapmıyorum).yinede bulamazsan bana mesaj at.

Mesaj23.10.2011, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU BAŞLIK ALTINDAN BULABİLİRSİNİZ
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=182839&highlight=youtube
Mesaj09.11.2011, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

videonun sitesinden embed ini alıcaksın Smile
Önceki mesajları göster: