Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.10.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Haber tasarimi

iyi günler ben css kodluyorum pek isimde usta değilim ama kodlamayi biliyorum haber sitesi istiyorum css veren olursa cok sevinirim pinoki vb adminler bu baslik altindan istek yapin diosunuz isteği yaptiktan 1yil sonra aliyoruz
Mesaj25.10.2011, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Haber tasarimi

haber1001 yazmış:
iyi günler ben css kodluyorum pek isimde usta değilim ama kodlamayi biliyorum haber sitesi istiyorum css veren olursa cok sevinirim pinoki vb adminler bu baslik altindan istek yapin diosunuz isteği yaptiktan 1yil sonra aliyoruz

iyi de pinoki ne admin nede moderatör değilki sen ben gibi üye-kullanıcı Mr. Green

Mesaj25.10.2011, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

olsun her yere maydonoz oluyo Very Happy Mr. Green
Mesaj25.10.2011, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

haber1001 yazmış:
olsun her yere maydonoz oluyo Very Happy Mr. Green

Yardım Ediyor Kardeşim Aykut-Servis Vb. Kişiler Grafiker
Mesaj25.10.2011, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

normalde yardım ediyorum ama okulum dolayısı ile ilgilenemiyorum ayrıca sitemize birkaç değişiklik yapılacak onlarla uraşıyorum ayrıca yazılılarımda başlıyor onlarlada uğraşıyorum yani çok yoğunum:) ama 1-2 aya geri dönmeye çalışacam
Mesaj25.10.2011, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
normalde yardım ediyorum ama okulum dolayısı ile ilgilenemiyorum ayrıca sitemize birkaç değişiklik yapılacak onlarla uraşıyorum ayrıca yazılılarımda başlıyor onlarlada uğraşıyorum yani çok yoğunum:) ama 1-2 aya geri dönmeye çalışacam

Bende Okul Süresinde siteyi Kapıcam Very Happy Sonra Açıcam.
Mesaj25.10.2011, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

etmiyor direk yonlendiriyor bilmiyorum okul oldugu için boyledir belki
Mesaj25.10.2011, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

böYle bişey olurmu ?

http://sahintuncay.wordpress.com/
Önceki mesajları göster: