Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2011, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteye erişemeyenlere alternatif çözüm!

Merhaba;

Eğer tr.gg gibi bir alanadına sahipseniz ve sitenize erişim sıkıntısı yaşıyorsanız alternatif bir yolla sitenize girebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitenizin-adi .tr.gg adresinin sonundaki tr.gg'yi kaldırıp de.tl yazmanız. Sitelere erişim bu yolla sağlanabilir fakat sayfalarda gezinecekseniz. Bu sistemi girdiğiniz sayfada tekrardan uygulamanız lazım.

Örnek:
site-adi .tr.gg -*- site-adi .de.tl
Mesaj27.10.2011, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir başka alternatif olarak page.tl kullanabilirsiniz.
Mesaj27.10.2011, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Özür dilerim konuya müdale ediyorum ama forumda takılmayan çoğu çömez arkadaşlar bu bilgiyi öğrenemezler .

Forumda takılan acemi ve üstadlar ise bunu zaten genel olarak biliyorlar gerekli açıklamayı yapmış bulunmaktayım .

Ama yinede sağolun ilginiz için teşekkür ederim .

Kolay gelsin ;)
Mesaj27.10.2011, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu en azından forumda 200 defa dile getirildi.Yaptığınız forumu kirletmekten başka bir şey de değildir.İyi Çalışmalar.
Mesaj27.10.2011, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Bu en azından forumda 200 defa dile getirildi.Yaptığınız forumu kirletmekten başka bir şey de değildir.İyi Çalışmalar.

Kendinizi sert olmaya zorlamayın , konuyu açan arkadaşımızın ne gibi kötülüğü olabilir bu söz konusu bile olamaz ! bu kirlilik değildir bu yardım severliktir Wink
Mesaj27.10.2011, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynı konunun açılması defalarca açılması benim içinde kirliliktir

neden eski konuları mesajla güncellemiyorsunuz
Mesaj27.10.2011, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

destek-tim yazmış:
devgezegen yazmış:

Kendinizi sert olmaya zorlamayın , konuyu açan arkadaşımızın ne gibi kötülüğü olabilir bu söz konusu bile olamaz ! bu kirlilik değildir bu yardım severliktir Wink

Bu konu forumda en az 200 kez paylaşıldı, dile getirildi.BS'de bunu ne duymayan kaldı nede öğrenmeyen.Bunun adı yardım severlik değil forumu bir çöplük haline getirmektir... Wink
Sizin yardım severlikten anladığınız 200 kez dile getirilmiş bir konuyu bir kez daha dile getirmekse bu yardımseverlik değil kirliliktir. Daha önce bir forumda zaman geçirmediyseniz bunu bilmemeniz gayet doğaldır.İyi Çalışmalar.
Mesaj27.10.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

@devgezegen

Buna siz değil ben değil moderatorler karar versin .
Arkadaşın açtığı başlık kötü bir amaçla açılmamıştır .
İçeriğine baktığımızda küfür ve argo gibi kötü şeylerin hiçbirini göremiyorum .
Gereken açıklamayı ben yaptım konu fazla uzattınız .
Konuyu kapatalım Wink Herkeze iyi forumlar .
Mesaj27.10.2011, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili @destek-tim burası sizin moderatörlüğünü yaptığın bir site değil.Burda konuyu sen kapatamaz sen açamazsın.Gerekli bilgilendirmeyi sen yapamazsın ancak tecrübelerini paylaşabilirsin(ki ne kadar tecrübelisin)...İyi Forumlar.Bana hitaben cevap yazarsanız benim huyumdur yazmadan duramam.
Mesaj28.10.2011, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

gnçler biraz sakin olsanız, tartışmasanız. zaten siteler günlerdir aılmıyor herkez gergin, üzgün. burda birbirimizin kalbini kırmanın hiç bir anlamı yok
Mesaj28.10.2011, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
gnçler biraz sakin olsanız, tartışmasanız. zaten siteler günlerdir aılmıyor herkez gergin, üzgün. burda birbirimizin kalbini kırmanın hiç bir anlamı yok

Evet Dilek ablam doğru söyliyor sakin olun biraz ..
Önceki mesajları göster: