Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.10.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: ADSense + HotFile + Vidyoda = Daha Fazla Gelir

Arkadaşlar sitenizden para kazanmanızın ilk şartı en az 500 kişinin ziyaret etmesidir. Bunu elde etmeniz için günde en az 10 yeni özgün içerik eklemelisiniz.

En çok tutacak içerikler İndir, Film, Oyun vs. dir.

Bence bir blog kurun (BS dende kurabilirsiniz ama blogspot tavsiyemdir) içinde filmden, oyuna, diziden indirme linklerine, videoya ve müziğe kadar pek çok şey olsun.

Sonra adamın canını sıkacak kadar adsense reklamı ekleyin. Ama kurallara uygun olsun. Filmin üstüne yazın 2 hafta boyunca reklam görmek istemiyorsanız şurdaki reklama tıklayın. İnanın her 20 kişiden biri tıklıyor. ben 1000 kişinin girdiği sitemden günde 4$ kazanıyorum. bide 10.000 kişinin girdiğini düşünün.

Filmler, müzikler, videolar vs. için vidyoda panelini kullanın. adam video izledikçe sana para geliyor. sitene günde bu kategorilerde 20 içerik eklersen 2 ay sonra 10 bin kişi girmeye başlar. devam edersen bu sayı 50.000 kişiye kadar ulaşır.

Ve hotfile. Öncelikle hotfileye üye olun. 100 mb. lık Program başlığıyla birşey yükleyin, sonra 10 mb. lık Film diye bişey yükleyin. sonra 10 mb. lık oyun diye bişey yükleyin. indir kategorisindeki yayınlarınızda programı, ekitabı vs. tanıtın altına indir diyin ve onun linkini verin. sitenize günde 2000 kişi indir kategorisinden geliyorsa günde 10$ kazanırsınız. ayda bu kategoride 200 içerik eklerseniz her ay + 2000kişi ve +300$ demek.

Hotfile ye üye olmak için TIKLAYIN
Mesaj29.10.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir tespit yapmışsın...
Mesaj29.10.2011, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

huge-css yazmış:
Güzel bir tespit yapmışsın...

teşekkür ederim. adsensenin zaten güvenilir olduğu kesin (o da güvenilir değilse interneti çöpe atın) vidyoda ya üye olmadım. 18 yaş sınırı var ama güvenli olduğuna eminim. referansları çok kuvvetli. google da araştırırsanız hotfile dekontlarını görürsünüz. haftalık ödeme yapıyor. sınır 15$. inanın baya bi para kazanırsınız.
Mesaj29.10.2011, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAĞOLUN HEPSİ GAYET HOŞ...
ADSENDE BAN YEDİM ONA BİR ŞEY YAPAMAM
VİDYODA DA BİZ Mİ SEÇİYORUZ VİDEOLARI YANİ SİSTEMİ NASIL
Mesaj29.10.2011, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
SAĞOLUN HEPSİ GAYET HOŞ...
ADSENDE BAN YEDİM ONA BİR ŞEY YAPAMAM
VİDYODA DA BİZ Mİ SEÇİYORUZ VİDEOLARI YANİ SİSTEMİ NASIL

vidyoda yı çok araştırmadım, forumlara bakının ve http://vidyoda.com
Mesaj02.11.2011, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu güncel. eleştirilerinizi alabilirim.