Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.10.2011, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Haftalık 10 Liraya Yazar Aranıyor!

Dostlarım , bedava-sitem forumunu biliyorsunuz çoluk çocuk ne kadar bebe varsa gelmiş toplanmış orda burda küfür ediyor forumda..

Geçen diğer üyeliğiyle kendini öven birini bile gördüm. Her neyse , böyle bebelerin arkasında gerçekten bilgisayar , internet konusunda bir şeyler yaparım, para kazanırım diyenler vardır elbet.

Bu istekli arkadaşımıza hem bilgi aşılıyorum (bildiğim kadar) hemde para kazandırıyorum.

www.medialet.net websitemiz budur. Yakında büyük yerlere gelicek bu lafımı unutmayın Smile

Magazin haberi yazarım ,alıntı yapmam diyen arkadaşlar varsa hemen yazsın buraya. Haftalık 10 lira karşılığında , günlük haberleri , son dakika flash haberleri , aynı saniyesinde paylaşırım , siteyi sürekli güncel tutarım diyen varsa , DENEME OLARAK haftalık 10 liradan çalışacağız. Arkadaşı deneyeceğim 1 ay boyunca. Haftalık 10 liradan 4 hafta boyunca bu arkadaş denenecek. Daha sonra memnun kalırsak zam zaten otomatikmen gelir.

Sadece para değil , bilgide veriyoruz. Temel bilgileri öğreteceğim size. Bedava-sitemdeki BAZI bebelerle aynı yerde değilde , kendi blogunuzu , sitenizi ÜCRETLİ olarak kurarız , bende her türlü yardımcı olurum.

Beni tanırlar zaten , yardımsever biriyimdir. Ama oldukçada sivri dilliyimdir bunuda bilin. Bir aksaklık , kaytarma vs. rencide etmekten çekinmem.

Şimdi gönüllü arkadaşlar yazarsa sevinirim. Smile
Mesaj29.10.2011, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

kopyala yapıştır yapmak tr.gg cinin geninde vardır Smile Aradığını bir zor bulursun söyleyim Smile

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj29.10.2011, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
kopyala yapıştır yapmak tr.gg cinin geninde vardır Smile Aradığını bir zor bulursun söyleyim Smile
Very Happy R10'da başlık açmıycam hocam. Kararlıyım burada bulucam.
Mesaj30.10.2011, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında teklifin güzel ama sitenin çok eksiği var makale basına bi fiyatmı yoksa haftalık 10 mu ??
Mesaj30.10.2011, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aranan kişi bulunmuştur.