Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2011, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu: 3D grafik hatası

arkadaşlar merhaba benim bilgisayarımda 3D grafik hatası var nasıl çözebilirim ?

aygıt yöneticisine baktım ! işareti var bunu nasıl kaldırıp aktif yaparım ?

ekran kartım ati bu atinin bütün her şeyi yüklü (fabrika çıkım orjinal) oldugu halde neden bu hatayı alıyorum acaba aldıgım hata şundan olabılırmı ?

1-2 hafta önce format atmıştım ve nasıl olduysa hem c hemde d sürücüde windows kurulu :S acaba tekrar format atsam bunu çözsem sorun ortadan kalkarmı ?

Mesaj29.10.2011, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekrab kartı driver yukü değil ondan kaynaklanıyor buyuk ihtimal
Mesaj30.10.2011, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasimkaynagi yazmış:
ekrab kartı driver yukü değil ondan kaynaklanıyor buyuk ihtimal

yok dedimya her şey yüklü ama görmüyor bilgisayar acaba ekran kartında sorun mu var ?

Mesaj30.10.2011, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hem c'de hem d'de windows yüklü ise bilgisayarınız açılışta hangisinden başlatmak istediğinizi sorar veya otomatik olarak son yüklenen işletim sisteminden açar....En kısa ve garantili yol ise her iki sürücüyüde formatla ve sistemi c'ye yükle.daha sonra da driverları yükle sorun çözülecektir...

Not:Eğer donanımınız bu işletim sistemini desteklemiyorsa veya siz başka bir işletim sistemine uygun driverı yüklerseniz sorun yine devam edecektir.Kolay Gelsin!
Mesaj30.10.2011, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Hem c'de hem d'de windows yüklü ise bilgisayarınız açılışta hangisinden başlatmak istediğinizi sorar veya otomatik olarak son yüklenen işletim sisteminden açar....En kısa ve garantili yol ise her iki sürücüyüde formatla ve sistemi c'ye yükle.daha sonra da driverları yükle sorun çözülecektir...

Not:Eğer donanımınız bu işletim sistemini desteklemiyorsa veya siz başka bir işletim sistemine uygun driverı yüklerseniz sorun yine devam edecektir.Kolay Gelsin!

evet dediğin seçenek çıkıyor örn. vindows olağan şekilde başlasın gibi Razz

tamam dostum ben ztn anlayamadım bile bi baktım d ye bile windows kurulmuş neyse artık şimdilik böyle olsun da tekrar format atıcam ztn çökmeye başladı daha yeni sayılır attıgım format ama yanlış oldugu için sanırım bilgisayar kafayı yedi bazen kendi kendine açıldıgı oluyor
Mr. Green

Önceki mesajları göster: